Batonas valdo 1,6 ir 1,75

Mokslininku, dzux, mokslininku tyrimais. Akirati plesk, svieskis Mirkt

nu matai, marijau, visi mes vienodi, tiesiog nereikia išankstinių nuostatų Mirktvycia, kokie? jungtinės karalystės, nu tie, mistiniai, kurie viską nustato? Juokiasi man nesuprantamas noras žmonių įteigti kitiems, kad yra taip ir ne kitaip Laimingas nu iš kur tu blt žinai kaip tai žuviai iš tiesų yra? pas tave devinta reinkarnacija, o prieš tai tris kartus buvai žuvimi, kad gali teigti? mokslininkai tik daro prielaidas, bet absoliučios tiesos nepateikia. Absoliuti tiesa yra 2x2=4. jei man pateiksi matematinį aprašymą žuvies pojučių, aš patikėsiu, kitu atveju tai yra tik prielaidom grįsta nuomonė prieš kitą prielaidom grįstą nuomonę Labas

Nu jo, tu geriau zinai, tu gi toks protingas Gerai ka ten tie mosklininkai supranta ? Pavesy ilsis, kai bangos eruditai , sav ziniom, zibet pradeda Cha cha

Eiline diskucija issivyste imti ar neimti stai kur klausimas Cha cha, geriau paimti zuvi suvartojimui nei mesti lydekioka i krumus kad upetakiu nenaikintu kaip kai kurie tai daro. Man zukle susideda is 3 etapu ir jie visi vienodai svarbus, buvimas gamtoje, kova su priesininku bei jo medziojimas na ir zinoma skanus paruosimas ir suvartojimas, retai kada einu i tokia zukle kur pagauto laimikio nevalgau, pvz kuoju, auksliu zukle, jau geriau praleisiu diena medziodamas upetaki nors ir viena pagausiu bet jei legalus tai tikrai nepaleisiu. Labas

Puikus laimikis Gerai Visada pasiimu legalaus dydzio leistina norma zuvies,jei tiek kazkada pavyksta pagaut, nes ja labai megstu. Uzpisot su savo paleisk Veee, jei nelegalke, taip. Nesuprantu, pagaut zuvi, isdraskyt gerkle, paleist, vien del to eit zvejot. Be to, su meskerem vien tik, zmones zuvu gyvenime neisgaude ir neisgaudys.Tvarkykit jibanus brekus ir tuo labiau supistus verslininkus Labas

Teisingai pasakyta Kietas

chebra, gal irankius tinkamus rinkites, jeigu gerkles neisdraskius ir nenukankinus zuvies istraukt nesigauna Nežinau

teip teip, šventą muselininko botagą… Juokiasi kai su juo pakerti žuvį, tai ji visai nesipriešina ir draugiškai keliauja kaip ciūcikas krantan, kad pasipozuotų ir būtų paleista Taip nei tę lupos plyšta, nei gerklė draskoma, ten gi et kabliuko nėra, vien plunksnos… Juokiasi

Va ka tik pavalgiau savo sugautos zuvies.Zuvis ne didelis delikatesas-menke.Ana diena valgiau lasi sugauta juroj.Na ir kas.Reikia manau tvarkyt visa uki versliniku,o ne varyt ant megeju.Zuvies vidaus vandenyse daugeja Kursmarese taip pat.Atvaziaves prie Kiaules nugaros ir susigaves 2-3 starkiokus butinai pasiimsiu.Pasiimsiu nes matau kiek vietnamieciu priviso per paskutinius 3-4 metus.Atsigauna ezerai ir upes nors ir paveluotai gerai tvarkomasi su brakusom ir kimbama i verslininkus.Atvaziaves zvejybon nieko nesugaves darysiu kitas isvadas-presingas zveju per didelis manau nebeimsiu tada kuri laika.Mano nusistatymas toks panasiai.

Gerai užskaitau

o prie ko cia tas “sventas muselinku botagas” ?

Gerai

Geras laimikis,as ir uz pagavai iskepk, ar isrukink Šypsena zuvies ruosimo etapas beje nera nuobodus, o parduotuvine svinkana 10 kart saldyta tegul valgo tie, kurie nemoka pasigaut sviezios zuvies.

Grazios zuvys, gera zukle buvo Gerai i kompiuterinius pagavai-paleistuvius, nekreipkit demesio - praktiskai visi jie yra melagiai, nes eigoje pasimato, pasirodo: siukslines skumbres, ar mesliniai karsiai yra visai ir rukomi, ir valgomi. Pazistu nemazai elitiniu muselininku ir karpininiku is sio ir kitu forumu su dvigubais standartais Labas

“siusklines skumbres” Gerai Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Vycia o tai kokius čia tinkamus įrankius reikia rinktis, kad žabtų nedraskyti? gal kokį elektrošokerį?

o ka as zinau kuo jus ten zvejojat, kad viska isdraskot ir zuvi mirtinai nuvarginat? man tokiu problemu nebuna

nu galėtų ir medžioklėje panašią madą įvesti, nutrenki žvėrį elektrošoku ar raminamų ampuolę į subinę suvarai, pasipotkini su nusvaigusiu žvėriuku, o paskui paleidi. gi čia tik malonumas - sportas

Liuks sapaliokiai malacius

Vaidaz, yra saltakraujai gyvunai ir siltakraujai gyvunai. Teke girdet toki stebukla? Kaip supratau nelabai Nežinau