Batonas valdo 1,6 ir 1,75

Dekui albertai 70 Cha chaDjj as nepykstu, nepergyvenk gal ir tau kada pasiseks Juokiasi

zuvis Gerai maistine verte Blogai

visgi šią žuvį man daug maloniau yra paleisti nei suvalgyti, bet čia jau tavo reikalas

p.s. praeitą sezoną iš 155 sugautų legalaus dydžio šapalų paėmiau 9 namo ir tie ne didieji, nes visi didieji palikti upėje toliau daugintis ir kartais nudžiugnti žveją.

gražūs rubuiliai Gerai

mrijus> nu ir nafik tų 9 nepaleidai? arba ėdi arba paleidi, koks čia dar tarpinis variantas? ir aplamai sadistas esi, džiaugiesi galėdamas pakankinti žuvį

grazus kovotojai Gerai

Vaidaz, džiaugiuosi, kad dar yra ką sužvejoti ir neviskas dar suėsta.

Turzenose panasus jama Taip Gerai

sito stiliaus kometarai tai yra topu tooooopas Gerai Juokiasi Juokiasi Juokiasi

vycia, eik pasiginčyk su veganais Labas jie tau išaiškins ką jaučia kiaulienos tušonkė valgoma, tai net neabejoju, kad turės nuomonę ir apie tampomą ant šniūro žuvį Juokiasi

p.s. daug kas sako, kad šitos žuvies kulinarinės savybės Blogai pernai pagavęs šapalą pirma kartą pasėmiau rukyklon pabandyt - buvau apakęs nuo rezultato, šviežias rukytas šapalas yra baisiausiai gardus Gerai

marijus> vat būtent “mėsininkai” gaudo, kad galėtų pavalgyti, o tokie sadistai kaip tu tik pakankinti žuvį nori.

vaidaz, kokias cia tyrimais tas zuvies kankinimas pagrystas ?

Vaidaz, įdomu kiek iš čia esančių važiuoja žvejoti vien tam ,kad galėtų pavalgyti žuvies. manęs turbūt niekas nepriverstų dėl to aukoti savaitgalius ir šventines dienas, jei aišku turi darbą… p.s. beje, Vaidaz, aš žuvį mėgstu valgyti ir jos suvalgau tikrai daug.

Vycia, kokiais tyrimais pagrįsta išvada, kad tokiu būdu žuvis nekankinama? Juokiasi

Dzux, tu žvejoji , kad žuvies pavalgyti galėtum?

zukliau, savo pirmu postu norėjau pasakyti, kad pats gerbiu šią žuvį, kaip rimtą kovotoją ir gudruolę, tad norisi, kad jų upėse būtų kuo daugiau. aišku kitam gal tai eilinė žuvis ir tokia pati, kaip ,kad tarkim stinta , bet šiaip jei mėgsti žvejoti upėse - turėtum suprasti, ką norėjau pasakyti.

mariau, nea, žvejoju, nes man patinka leisti laiką gamtoje, tykoti ir pagauti. Ir dar aš labai mėgstu žuvį Niam niam todėl esant sėkmingai žvejybai visada pasiimu tiek, kiek leidžia įstatymas arba sąžinė, kad galėčiau skaniai pavakarieniaut arba išsirūkinęs smagiai leist popietę Laimingas

Dzux, kad ir aš taip Šypsena