Basenji

Standartas tikrai nepamaišytu.Lietuvos Skalikų temoj žmogelis nepatingėjo ir įdėjo veislės standartas.

www.basenji.lt

joa,basengi tai jega!su malonumu dirbu su ta vesleGirtas Liuliui ir Nilai BučkisApkabinimas

grazus jie…Apkabinimas bet palei charakteri ir elgesi nelabai man tinka… Nustebęs

[quote]
MASIANI4Ka rašė:
joa,basengi tai jega!su malonumu dirbu su ta vesleGirtas Liuliui ir Nilai Bučkis:

Jos su tavimi irgi noriai dirbaTūsasNe visiems pavyksta su Perliuku susikalbėtValio

Kaip viena basenji augintoja pasakė,kad basenji tik tokioms išprotėjusioms kaip mesKietas

bet seip tn neaisku kaip butu…Nekaltas gal kada teks pabendrauti paciai…Flirtas

Visada prašomTaipPaplepėkimManau patiktų ir pamatytum,kad tikrai mieli šuneliai,tik reikia truputį daugiau kantrybės nei su ,protingaisiais,Mirkt

tai tikiu kad jie meiluciai…Apkabinimas bet tai butu pirmas mano suo tai reiketu nelabai uzsispyrusio…Nekaltas

O,gerai,kad šią temą radau.Klausimas iškilo.Kodėl basendžiai nemoka loti?Čia su gerkle susiję?Nekaltas

Viena teiseja pasakojo, kad su gerkle ir stygom pas juos viskas tvarkoj.Dabar gerai neatsimenu, bet tai kazkas susije su medziokle, istisos kartos budavo auklejamos medzioti tyliai ir taip palaipsniui atprato, ar kazkas panasaus. Beja jie moka urgzti, kaukti.

Yra daugiau šunų su panašiai vokaliniais sugebėjimais. Pva. gvinėjos dainuojantis šuo, džindo.

[quote]
Nilunas rašė:

Perliulis tai jegaTaipGeraiGirtasMyliu

Tiksliai dar niekas nenustatė kodėl jie neloja,bet kaip sakė BULL,tai tikriausiai susiję su medžiokle,per ilgą laiką jie priprato medžioti tyliai kaip katės,nes jie dažniausiai medžioja įvairius graužikus ir gaujomis varo smulkius kanopinius.Bet jų balso stygos yra tvarkingos ir jie tikrai ne nebyliaiMirkt

Faini šunys, patinka man su tokiu charakteriu Cha cha Bet žiemą jiems, jaučiu, baisiai šalta, rengti reikia…Ar ne? Nekaltas

Jei einam trumpam į lauką visada rengiamės ,jei šalta kaip šiandien,bet jei varom į mišką pabėgiot,tai nerengiu,nes jei šuo judės jis niekad nesušals,tas pats su mano kurtsharuApkabinimasCha cha

UrdzitisGeraiTaipGirtas