Barzda: už ar prieš?

Nei uz nei pries…
Nlb patinka, bet buna, kad tinka.

truputį barzdos
Flirtas

Negražu. Nebent mažytė barzdelė (bet ne ožio Nekaltas). Bet ir tai ne visada gerai atrodo. Žodžiu, geriau be jokių barzdų Blogai

yra zmoniu kuriem barzda tinka, ir kuriem netinka Šypsena as per viduriuka Kietas

Blogai

O tarkim jeigu zhmogus yra stambus ir nenori kad kiti matytu jo pagurkli , nes daznaj taip buna , ka tada daryti ? klabu ne apie nutukima , o apie paveldinuma . Nes kaj zhmogus dazniausiai nutunka ir yra tingus , jam buna totaliai violetiniai kaip jis atrodo … Šypsena

Visiskai sutinku ŠypsenaGerai

va kokios barzdeles:
http://images.bite.lt/banga/files/content/200610/45324f1424e68.png
man labiausiai patinka ‘laiko ozelis’ tik ne toks apzeles Cha cha

pas mane kazhkas panasaus i gladiatoriaus Cha cha

…barzda ? zinoma, kad pries… negali buti jokiu kompromisu siuo klausimu… ir kaip slykstu Veee

Barzda, tai toks dalykas, kuris turi atitikt stilių 100%, kitu atveju pasiekiamas visai kitas rezultatas negu tikėtasi- atrodo netvarkingai, darko bendra vaizdą ir pan. Be to, barzdelė turi visalaik būti kruopsčiai prižiūrima, atrodyt tvarkingai. Jei viskas atitinka- TINKA.

P.S. Ožio barzdelė, yra labai seniai miręs reikalas, geriau net nesistengt jo atgaivint Mirkt

Na bet bučiuotis su barzdotu tai ne malonumas, pats visada stengiuosi kasdien skustis kad kitiem nesukelti diskomforto, viena grožis bet kita higiena…
Kažin galima nusidepiliuoti išvis kaip nors kad skustis nereikėtų?

Nusidepiliuot?! Juokiasi Yra galimybė su lazeriu panaikinti plaukus, tai ir odelė švelni ir plaukai nebeauga. Prajuokinai… Cha cha

geriau butum patares ishsipeshioti, senu amerikos indenu metodu Cha cha

Deja, nežinau tokio Skaitau bet įtariu skausmingas, o su tuo lazeriuku greitai ir neskausmingai Šypsena

Aš už barzdą. Pats mielai auginčiau, tik va, problema, kad neauga tokia, kokios noriu. Ir tikrai ne dėl testosterono trūkumo, nes kūno plaukais nesiskundžiu… Cha cha

Kiba pats bandei buciuotis su barzdotu? Cha cha
o koks kitiems diskomfortas? negi su visais sutiktais buciuojies? Cha cha

[quote]priklauso ar tinka ta barzdelė žmoguiKietas

Prieš.

Nebent tai Perttu Kivilaakso iš Apocalypticos. Cha cha

barzdoti vyrai man grazu Flirtas