Barzda: už ar prieš?

barzda Nekaltas hmm… man, tai nera per daug grazu Nekaltas
bet usai yra Veee

3 dienu barzdike - liuks,labai patinka savo vyriski pakankint nagiukus i tokia pasikasant LaimingasCha cha

Barzda ir ūsai Veee Blogai

Mano draugas savo barzdą susipina į mždg 10cm ilgio kasytę. Prikolas Gerai

Jėga. Cha cha

Man visai nieko tos barzdos, jei dar tinka žmogui, tai lb puiku. Ir bučiuotis netrukdo. Bent jau N. barzda tikrai ne. Drovus

Taip, jėga Valio

prieš. :X

Si karta islaikyciau viduriuka.Barzda nesioti vyrai turi atsizvegdami i savo amziu,stiliu,pareigas,poziuri i gyvenima…patys pagalwokit;kaip atrodytu raumeningas,nudepiliuotas,grazus,irudes,amzinai jaunas vaikinas su barzda?O gi juokingai

pas mano berniuka taip mielai atrodo GirtasGirtas tai gal tada uz Flirtas

o apie tuos, kuriems “aksesura” tingisi nusiskust (ir vien del to vaiksto apzele) , tai patyliu Kietas

Nei turi nei ką. Tau gal ir atrodo kas nors juokingai, o kitam niekas neatrodo, o tuo labiau nerūpi ir nekreipia dėmesio. Čia tavo subjektyvi nuomonė. Kažkam, kas atrodo juokinga tau, kitam gali atrodyti gražu, todėl atsargiau, nes gali įžeist Mirkt

[quote] Aš - prieš BlogaiCha cha

http://www.classicbodybuilders.com/bodybuilder/frankzane/frankzane5.jp
g

ir ka? blogai atrodo? Cha cha nu aisq vyresnis atrodo…

Na,jei trumpute,stilinga ir zmogui tinka tai nieko pries…Bet usai tai BlogaiVeee VeeeVeee!!!

O ką? Boratas nepatiko? Cha cha

man labai patinka. visom keturiom už.
aišku, jei vyrui trūksta tetosterono ir jam barzda neželia, tai retų šerių augint ir dar vadint juos barzda neverta.
"trijų dienų" barzda yra tikra nelaimė. jau poros mėnesių - kitas reikalas.

nu tokie aksesurai manau tinka vyresnio amzhiaus zhmonems… jaunimas su usais ir barzdom tai kazhkaip Nežinau

man negrazu ta barzda

Išvada: jei esate jaunas ir skundžiatės pernelyg dideliu dailiosios lyties atstovių dėmesiu, užsiauginkite netvarkingą kelių dienų bardelę. Cha cha

2-4 dienu apzheltuma praktikuojam jau senokai Cha cha visai Gerai veikia

weu… neglazu…