baruose skiedzia...(o gal ir ne)

Cia juk rinka…

komunizmo laikais skiesdavo dar daugiau TaipKietas

tau suski smegenu nieks su kaukuoliniu nepraskiede dar?
O atrodo…TaipTaipTaip

??? o tu gal alkoholike ziauri,kad nejauti skirtumo tarp pilstomo alaus bare ir paprasto buteliuose Cha cha kewra

Iki 100kg man dar tikrai toli, o bare dazniausiai Utenos Premium geriu, todel tik po 5 bokalu ir jauciasi

as manau, kad skiedzia, bet va, mano pazistamas barmenas tvirtina, kad ne, hm…??? va tai ir zinok dabar, kad nori kaip ten su tuo alum yra. skonis tai aisku kitox, bet tai tipo nuo angliarukstes ar nuo ko ten. vien zo. nepatinka man alus kabakuose… :v

Na del alaus skiedimo tiesiai i backas tai nerealu, nes nors kiek ismano inzinerija tai kaip kiti sake backa turi tik viena voztuva ir i ja neipilsi vandens, o del maisimo klientui nematant visai galimas atvejis.
Vienintele iseitis pirkti alu prie baro!

toAlusnAlus

Nuo senų laikų susidaręs mitas jog alus baruose yra skiedžiamas.Šuolaikinė pilstymo yranga baruose tai padaryti neimanoma.O alaus skonis skiriasi todėl,kad bačkose alus galioja apie 10 dienų,o buteluose alaus skonį keičia koncervantai,kurie leidžia alų išlaikyti iki pusės metų.Skonio reikalas ar prie kiosko koncervuota alų,ar bare gyvą. Niam niam

Sutinku kad skiedzia. Ypac jei tu padarai kokius 8 bokaliokus tai tau ir pusiau su vandienu duos ir tu busi patenkintas, nes tada jau svarbu procesas o ne skonis.
As is to padariau isvada ir darau taip: einu i savo megstama bara, kur pazystami barmenai, pazystama chebra ir yra tavo nuoplatine atsipalaidavimo vieta. Ir ten visada gaunu kokybiska alu ir zinau kad galiu gert iki luzimo, nes yra sofkute. Cia geriausias variantas.

Liurbis tu mano mielsai… Paskaityk, kas buvo parashyta iki to.

Tai ajskei gyyvaa Cha cha Cha cha

niu kaip ten bebutu, blogiau uz skiesta (arba silta)Veee alu yra tik visiskas jo nebuvimas Cha cha

Cha as ir ne is tutes geriu!Juokiasi Pirma bokala daugmaz duoda nebloga,bet antra, o ypac trecia…Baisu Geriausiai per vakara pereiti 10 baru ir kiekvienam isgert po bokala!Ignoruoju

skies negali, juk ten su angliarukshte ar kashkaip, krc… per kraniuka nieko negegtu, jei skiestu…

Man atrodo, kad tu dabar skiedi…Taip Liežuvis

Baruose tikrai skiedžia. Man paleido trydą po vienos piankes