bangos gimtadienis


bangos gimtadienis

zali bumbuliukai Cha cha

Du zali vyro papai, sakiau kad ateive Cha cha

ziuri i akis ir…mastai ka slepia tas zmogus… kokios jo mintys Nekaltassako akys- sielos veidrodis,jos viska pasako bet…

kieno akys?

ziurejau i jusu akis…

ir kieno ka slepia?ka musu akys su iliuzija pasako?

shi karta nieko nesakysiu Mirktkai daugiau pasimokinsiu apie akis…skaityma ish ju- parashysiu Mirkt

kaip suprantu, nesupranti ka jos sako… Cha cha

kartais geriau patyleti Mirkt nei… Liežuvis Mirkt

na na…nei ka? kodel tu vis pradedi sakyt bet nepabaigi?

cia tokia mano bloga savybe Šypsena o kartais ir gera Šypsena nes buna atveju, kuomet nepabaigta mintis ishvengia konfliktu Šypsenanei…nusishneketi Mirkt vat pabaiga- paprastai elementari. kartais nereikia izvelgti daugiau nei yra Šypsena

wat butent isvengia konfliktu, reiskia akivaizdziai kazka slepi…

brangioji, manau kad tai taktishkas elgiasys, jei gali pokalbi pabaigti taip jog nebutu konfliktu- nors nuomones skirtingos ir paliekami mano atveju daugtashkiai- tai manau yra super. Ir nebutinai slepi, o jei ir slepi,vadinasi, tam zmogui nereikia viska zinoti,jam uztenka zinoti tiek kiek tu pasakai. Šypsenaar ir taip yra blogai?? Nekaltas

o kodel reikia ta zmogu mulkinti?tegu jis zino tavo nuomone paie ji,nemanai?

cia reik rasyt komentara apie foto Liežuvis Šypsena

labai grazi foto LaimingasP.S. niekas nieko nemulkina. man atrodo tai elementaru. Nekaltas na, kad neuzbaigta mintis nereishia kad ji bloga Šypsena

aciu uz komplimenta Cha cha

zmona Kanda blemba, jau visai vyro neklausai… Nežinauo tu net zaliu neturi Mirkt beto jie trys Cha cha

giorgi>>>na na na…pasakyk gi Šypsena matai kad visi nerimsta is smalsumo … Nekaltas