bangos gimtadienis

Mano bicas 17m varineja su KAWASAKI britvike, ir jei jam truksta
1-neriu metu tai jis negali atvaryti i MEET’a. O tai ar jis gali
atvaryti su viresniu kuris ji tipo priziures ?Piktas

1- turi bica, nieko priesh kitos pakraipos zmones tikrai neturiuCha chaCha chaCha cha
2- ash ir turejau viena pazistama 17 su britva, jis jau amzina atilsiNustebęs
3- reik skaityti kas parasyta, cia kalbama ne tik apie motociklininkus bet apie visus sedincius bangoje ir nemokancius gerti.

O As tai pvz ir ejau i gimtadieni prisigerti… hehe…

na shejp marozu irgi buvo siek tiek… tokiu pasportavusiu - bet matosi privychkos tai likusios… pagal nicka galima sprest shejp ir apie zmogu…

cia ne problema nes tu pilnametis ir turi virsh 21. uz tokius organizatoriai turi maziau atsakomybes prisimti.Cha chaCha chaCha chaCha chaCha cha

taj kaip ash tau atrodau? morozas, forsas, kislotnikas, banglas, skinas, pankas, gotas, metalistas, rastomanas ar dar koks kitoks???Cha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha cha

Ka ten TranZ’as kliedi apie kitos pakraipos zmones?Piktas
Gal bent kiek prilakyk bazara jei nesi isitikines
apie ta zmogu kokiu jis pakraipu.Ignore Pvz.: as tai normalus
ir manes bernai visai nedomina . Ar tu gal cia apie
save taip rasai ?Aš nekaltas Jei apie save , tai as nieko pries !
Taip

nu ble, kai normaliam nickui smegenine neishnesha sugalvot tai bl ir atsiranda visokie… m… aj gal geriau nevardinsiu - mush mane veliau mieste pasigave Cha cha

O as prasirgau ir visai uzmirsau… Tiesa ryte turgui dar buvau, bet vakare skylė buvo, temperatura pasoko ir t.t. va tai tau… Nu iki meeto issigydysiu ir nuo Seskines kalno nusileisim su keturiais Dnepr’ais Cha cha Va cia tai svente bus Šypsena Cha cha Cha cha

na nusileist tai nusileisim! cia jau paliubomu! ir tikiuosi uzvaziuosim ant jo taip pat sekmingai Kietas nes visdelto ech ta ruskaja technika… Cha cha

Del nepilanmechiu tai oficialiai tikrai neleido, bet praejo mano draugas su savo 17-mete pana Liežuvis, taigi kas labai norejo tas galejo praeiti Šypsena
O shiaip Marciux shtai ka rashe del nepilnamechiu:

Naujoji Karolina visiskas *****.
Bangos gimtadienis dar didesnis Šypsena) nei zmoniu, nei muzikos nieko nebuvo.
Vaiksto visi kazkokie paniure ir kt…
Grojo kazkokia grupe, kaip supratau tai jie liko nesuprasti Šypsena

Dar vienas MINUSAS organizatoriams !!

Ir aš buvau gimtadienyje. Bandžiau atpažinti bent vieną motomaną, bet visi buvo taip prisegę ženkliukus kad neįmanoma perskaityti. Matyt kai kas nenorėjo apsišviesti. Apie dalyvavimą buvo galima suprasti apie atsiimtas (išpirktas už 10perl) žinutes. Bet pasirodo tai irgi neteisybė - pvz buvo žinutė Žiurkei ir ją kažkas pasiėmė ( nors galėjo pasiimti tik pats Žiurkė ) o Žiurkė sako kad jo ten nebuvo. Taip kad gal kitą kartą reiks kokį plakatą pasikabinti su Motomanų užrašu. Na bet tikriausiai mūsų niekada tiek daug nesusirinks kaip autobangiečių - susimetė chebra perliukus ir nusipirko naujutėlį motorolerį. Na tam motoroleriui aišku greit bus galas, nes jį paėmė tokia gauja, kad jie per pirmą estafetinį pasivažinėjimą jį užpjaus.
Ėx, gaila kad nesusitikome. Liūdna