bangos gimtadienis

bangos gimtadienis

Na, motomanai vistik kokietais pasyvus per gimtadieni buvo. t.y. pagrindine problema buvo, kad ju ish viso nebuvo… na bent jau nemaciau…Ne

Buvo tik nematei. Mirkt

buvom hmm… kiek ten musu … kokie 6 tai tikrai… fotkinomes… Šypsena

gaila kad manes ten nebuvo…Cha chaCha chaCha chaCha cha

Aha, gaila… butu idomu buve susipazinti…
Cha chaCha chaCha cha

na tai visi tik kalba ble o kad but tai ne…
tryse mes varem…Taip

ish motomanu tik GiX’a maciau… viskas… daugiau nieko Mirkt

Buvau as, buvo Janis, GIX, Ziurke, Loco, ieva. k… ir dar keletas…

O Pulso ir suzukio nematet?

Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha <<< |||||| >>> didziawsias minusas su tuo gimtadieniu kad neleido nepilnameciu Piktas

Rimtai nepilnameciu neleido ? Apakęs
Kodel dabar jau cia taip ? Aš nekaltas

nzn Aš nekaltas

Nu Ble nesamone!
Piktas

nesamone ish pradziu sake kad visi gales varyt o paskui jabakst ir nebegalima, cia tikriausiai del to kad nebutu problemu del alkaholio pardavimo, nereiketu klausineti kiek kam metu.

Siaip kiek kiti motomanai sake , tai neileido
del to , kad zalias jaunimelis neprisigertu!
Bet juk ne visi zali tik ir puola gerti!Ne Ble
tikrai nesamone! Piktas Labas

shiaip taj zalias jaunimelis yra zalias ant visko ir ant gerimo tuo paciu ir nusilaka taip kad paskui greitaja reik kviesti arba visus kampus apshliaukina po to valit reikia, kas kas bet dauguma nepinameciu geria kaip debai, kiek gali tiek pila. ish esmes teisingai padare maziau problemu buvo o be to zuokas uzdraude renginius kur gali dalivauti nepilnameciai ir tuo paciu pardavinejamas alkoholis.

Cia tau ne kokia svente kuri vyksta 3 dienas, 3 naktis , kai
visi skuba prisilakti ir paskui isvezami greitosiomis. Manau
kad motomanai kurie tikrai varineja su gerais motcais ir atvaziuoja
pasidalinti ispudziais su kitais bendraminciais tik atvaziave nelekia
iskart prie baro ir neskuba pirkti stipriuju gerimu .Piktas

ash kalbu apie nepilnamecius.nu jo tu cia ir pasakiai, tikriausiai daug nepilnameciu varineja su britvomApakęsApakęsApakęs be to cia kalbama ne tik apie motomanus o apie visus nepilnamecius kurie sedi bangojeŠypsenaŠypsenaŠypsena ir kurie ateje prisilaktu kaip buduliaiCha chaCha chaCha chaCha cha

Cha chaCha chaCha cha