banginiam ant "mėsos" :D

auri,as kalbu apie prietaisu skydelyje esanti ekraniuka(jei ji taip galima pavadinti),o ne apie navi-tv ekrana Labas

audi vs bmw e60 ? ka zinau,audi klasikiniu formu buvo,tasa seno modelio ir tiek,e60 eksperementavo,man asmeniskai negrazus,bet aplenkes laikmeti,tiek e60,tiek e65…tie modeliai buvo nauja bmw dizaino kryptis. Realiai daug kas netiki,kai pasakai,kad e65 yra 2001m masina

Uz ka ji cia doktorai ?

Kupe amen Gerai nebent tavo smegenys pragertos Cha cha

Suomis>ka zinau Cha cha bet batai grazus,speju i sokiu projekta ruosiasi Cha cha

Kol Dainius prie skelbimu dirbo viskas gerai buvo, bet dave Rimui tai tas nei fotkint, nei rasyt nemoka… zodziu minusa daro Rimas kaliegom mano Cha cha

Kupe, tai kad ir F10 jis ne per labai spalvotas (yra keletas, bet neperkrauta). Cha cha Manai, kad taip yra dėl negalėjimo padaryti ar kad BMW nedaro kalėdinės eglutės vairuotojui prieš akis? Cha cha

IQ ziba Gerai

Realiai kiek reikia i diena golfiuku ir pasaciuku pristumdyti kad markute islaikyti GeraiPizoniukas toks, bet savotiskai pavydzu zmonem kurie puosiasi ir islaiko imidza Cha cha

netureciau kur eit taip pasipuoses,o ir jau zinau koki nickneima is draugu gauciau pirma minute-ploscius Taip Cha cha

auri, na bandai vartyti dabar ir tiek…pas audi buvo ir pixeliniai ir spalvoti,ka norejo zmogus ta dejos.Kodel bmw turi tik pixelini varianta? Cha cha.

bliamba,ziuriu tuos rusiskus jatubius ,pasiuto jie ten del tu f30,geidziamiausia preke ir visi dainuoja,kad nx neimkit 328i,imkit 320i,kaina per 6keur skiriasi,bet viska kita tik programke,po programkes gaunat ta pati 328i…jei realiai tikrai taip,tai skaityk 6keur zaisliukams Geraips.hainekenas irgi negali pasigirti rusiu gausa Cha cha

Kupe, niekada nesidomėjau, ką turi Audi. Nemanau, kad verta diskutuoti apie skydelius, kai Aubi iš principo neteisingai sukomponuota, variklis buferyje, visa nei šiokia nei tokia, priekinius ratus posūkyje stumia ir t.t., tai nebent spalvotas skydelis ir gelbėja. Cha chaAš, asmeniškai, nesuprantu, kas gali pirkti Aubi - man tai tik prašmatnesnis Pasatas. Cha cha Drovus

as pirkciau audi Cha cha rs3 Drovus Cha chakostia>bet blia,jei sneka,kad viskas identiska,nors tikriausiai tik sneka…bet kokiu atveju 320i =328i,kas issilieja i 5.9sek,o cia jau yra pakankamai pzdiec kaip gerai,plius lieka 6keur zaislams Gerai

Klausykit, jei jau apie skelbimus kalbat, padekit man atsakyti i kankinanti klausima jau senai. Kodel skelbimuose, net prie apynauju auto rasomi tokie dalykai: - katalizatorius - is Prancuzijos/Vokietijos ir pan grizo sava eiga.

Duodu nukirst, kad nepirktum, vis tiek BMW kapeika būtų. Juokiasi

pas dalyvi Velniūkštiskuris nebedalyvauja ,kapeika Gerai Girtas

nes be katalizatoriaus nelabai nori technikine praleist dabar grizo sava eiga - patikimumo ir kokybes irodymas

Auris - moteris gali pirkti. Kiek as klausiau kodel jos perka - atsakymai tokie, kad viskas labai lengva, vairas, pedalai, minkstos sedynes, grazus raudonas skydelio apsvietimas. Nu mazdaug taip.