banginiam ant "mėsos" :D

soscl.co.uk/Car/535d/1.jpgfeislifto bent man jau geriau,aisku e60 ir aplamai tu laiku bmw netradicinis dizainas buvo,bet tuo paciu naujoviskas

Kas mane šiurpina, tai alkoholizmo pažeistų smegenų ligotos fantazijos. Drovus

bliamba,visai noreciau imaut gera gera,ty kokiu 0.5l bokala raudono,gruzinisko vyno Girtas

dr atrodo rauki siek tiek apie masinas, bet dar tas juokingos kainos neisgaruoja is galvos, taip buvo turbut nebent 2006 metais Cha chapirko su variklio defektu uz 4200, suremontavo motora(pats mexanikas), savo darbo neskaiciuojant jam gavosi 4400eu~. Kataliko nepjove net imete 5000, galas sake 4800eu. Ir neperka nieks Cha cha o ten tos kainos po 3000eu… tai nebuna tokiu… speju su variklio defektu vokieciuose imestum e61 su rida 500k koki sidabrini tuscia, per pora val paimtu uz 3500eu Šypsena

jau ne mano cia reikalas kaip dejo Rimukas skelbima Šypsena

jei butu 525i Girtas

mane visada stebina (stebino) pardavėjų kultūra. Visą gyvenimą augęs toj aplinkoj, bet niekaip nesuprasdavau, kodėl nebando įdėti kiek daugiau pastangų. Skelbimų tekstai belekokie, foto kaip papuolė, informacija apie auto iš akies ir t.t.

Rafi>pze,tai dabar papasakosiu,kaip pazystamas nama nepigu is paziuros pasistate uz 150klt su sklypu ir baldais:d jis statybininkas,tevas statybininkas,zmona stalius ir buitines technikos surinkeja…zodziu viska patys pasigamino,pasistate,medziagas is kaimyno nakti nupyzdino,o cerpes nusirinko juodkranteje ir nidoje per atostogas Gerai Cha chamotoras e60 1keur,tai ir klausiu uz kiek paeme,nes parvezimas 450eur,motoras 1keur,darbas ,paruost kazkiek ir pelnas…tai ten turetu paimt uz 2.5keur. q>pameni kybargo ML skelbima…puse fotkiu vasara,puse ziema,kita puse neplautas Cha cha kazkas aplamai buvo imetes pro fortke is 4auksto sufotkines Cha cha

tai to ir nesuprantu. Gi lietuviui (tas pats ir kitose salyse), automobilis yra tam tikras kultas, statusas. Tai blyn, jei tu tikrai nori ji parduoti, tai ir reprezentuok taip, lyg noretum parduoti, o ne tik siaip skelbima idedi Šypsena

patinka man tie pardavejai kur sudeda nuotraukas is 4 metu laiku, ir 8 lietuvos vietu

bet kiti daznai persistengia,uzbliurina,prirurina tas fotkes,vos nepasisamdo malunsparnius kad nufotkint,bet tuo paciu net sedynes kampo nenufotkina Cha cha

Mantai, o koks tau skirtumas tos nuotraukos, jei nežinai, ar eurų turi? Jei rimtai, tai pateikimas, manau, nemažai lemia.

svarbu skelbimas skleistu nuosirduma Drovus Cha cha

A tokių būna? Cha cha

Parad inejau motocikla, nufotkino profas, net gaila buvo pardavineti P.s.auri -telefoniukas Cha cha

Nu jo, telefoniuką buvau pamiršęs. Cha cha

siaip bmw e60 graudulys pries tokiu paciu metu a6…nera net ka kalbeti. Vien skydelis ten su tais pikseliais…kada bmw idejo spalvota?-speju e60 isvis net nebuvo tokio Juokiasi…siaip esu bmw fanas, bet kai blaiviai paziuri-palygini tai nx,audi tikrai Gerai

auto.plius.lt/keturiratai/skelbimai/naudoti-automobiliai

Kupe, nu tik nereikia, net mažasis ekranas spalvotas buvo. E60 interjeras atitinka eksterjerą, dizainas gali patikti/nepatikti, bet kad jis patogus ir ergonomiškas - čia faktas.

Taip Cha cha paziurekit koks tyras ir nuosirdus telefoniukas Drovus bit.ly/205iArY