Banga mirė, tegyvuoja Banga!

Ačiū už kvietimą!
Mano vyras turi kelis fotoaparatus ir keliolika objektyvų. Bet fotografuoja tik katę. O man selfiukus tenka darytis :zipper_mouth_face:

O, tavo vyras fotografas?? Tai reiškia, jis daugmaž meniškos sielos? Tai reiškia, turėtų mane suprasti? Man atrodo, jūs visi trys viską suprantate, ir nebus jokių problemų :star: :star: :star:
Tai laukiu taves ateitantį šeštadienį, bet ne anksčiau kaip 14h, bo žinai - kol atsikeli, kol nusiprausi, kol išgeri šampano…

1 Patinka

eina sau

ech…

O Dievai…atsikūrė :face_with_hand_over_mouth:

Nukąblęt. Badas mirė, tegyvuoja Badas. Anas Badas senas krienas čia jau nepasirodys, jo nebeįleidžia į kapines. O jus dar įleidžia? Ar neprisiloginę žiūrite per tvorą? :laughing: Nežinau kaip kitiems, bet man per prievartą įjungė 2FA, ir aš dabar turiu prisikonfigūruoti hardwarinį apsaugos raktą (WTF?) arba užsiregistruoti su specialia tokenų registravimo programėle (WTF???). Nu joptaratai, čia bankas ar kapinės??? Alio, adminai seniai besmegeniai, atsidarykit savo supistą emailą kurio du metus neatidarinėjote ir raskite ten mano laišką, kur jums cenzūriškai viskas paaiškinta, nes šioje žinutėje pasakosiu necenzūriškai, snargliagalviai ančiukai jūs supersti.
Nu va, išsivėmiau ir palengvėjo :grinning:. Nesitikiu atsakymo ir nesijaučiu vienišas. Sakykim, pramogauju rašydamas žinutę XXII a. mokslininkams, kurie nagrinės fenomeną kaip Z supergenijų karta visur ir viską supiso.

Manęs dar neatjungė, apparently, bet new fear unlocked :no_mouth:
nors iš kitos pusės, ką čia tas accountas, kai visa kita ded.

Crimson, kodel be nuotraukos??? :smile: