Banga mirė, tegyvuoja Banga!

Būtent, čia ne vien dizaine bėda, esmė tame kad visa architektūra kuri tiesiogiai priklauso nuo dizaino yra visiškai netinkama daugumai bangiečiams tęsti dalyvacijai. Iki šiol banga buvo atnaujinama ir tobulinama nesunaikinant jos struktūros… o šitas š gabalas kurį dabar turime jau tikrai niekan nėra ir nebus reikalingas, nukraujuos ir užsilenks… ir jokie buhalteriai niekada nesupras ką jie čia pridarė… kaip ir tie buriatai nusiaubę Bučią ar Irpiną niekada nesupras ir nepripažins savo nekompetentingos veiklos. Primeskim kad dabar vietoj FB nuo rytojaus atėję vartotojai praranda visą savo asmeninę infą, žinutes ir gauna vat tokią “patobulintą naują FB versiją” - neišvengiamas likimas tokių platformų kaip myspace, one.lt ir kt.

https://www.youtube.com/watch?v=aFW6yUlgGdI

https://www.youtube.com/watch?v=aFW6yUlgGdI

p.s. tai beviltiška, net linko į “modernią” sistemą nėra prieinama prisegti kopijuojant… labai nepatogi vartotojui platforma.

Autoriai šitos nesąmonės, jeigu jūs negalite paleisti backupų, bent jau pasidomėkite NextDoor mechanizmu, gal dar kažkas gausis… aš nžn kaip tai veikia, sąžiningai, bet ND dar yra kažkaip naudojamas ir populiarus JAV… tuo tarpu, šitas jūsų clonas yra bevertis kol kas ir jūs kas dieną prarandate vartotojus legendinio didžiausio LT forumo…

Dafuq :rofl:

Kokios dalyves prisikele :open_mouth:

Uff, aš sukrėsta. Šiaip viskas čia atrodo paprasta, bet mano dienoraščiai :weary: Mano mieli prisiminimai mano kliedesėliai :cold_sweat:

2 Patinka

Liudna dar vis, kad sitaip sunaikino geriausia visu laiku foruma.

3 Patinka

Po atnaujinimo senos temos atrodo sugadintos. Tekstai tokie patys.

Skip

Blemba, trūksta šitos erdvės.

Blemba, kur dabar komentuosim tavo naujienas? :cry:

Visai mano naujienų nebežinot :slightly_frowning_face:
Nebėr bangos, nebėr kam savo dramų išpasakot :grimacing:
Ir kas čia per emodžiai, blem.

Bet linkėjimai visiem dar čiut gyviem. Ne iš pajūrio tik… :heart:

1 Patinka

O is kur? :roll_eyes: :roll_eyes:

Eeei, tikrai svetimos dramos čia nepamaišys! :smiley: :smiley: Spill the tea!

Nu kaip čia dabar long story short padaryt. va dienorašty net nekiltų tokių klausimų. mintys lietųsi laisvai… :frowning:
o šiaip:

  • jau kelis metus gyvenu sostinėj. pajūrio ir žmonių žiauriai trūksta, bet stengiuos reguliariai aplankyt.
  • kažkaip gavosi, kad sostinėj daug daugiau darbo galimybių ir perspektyvų, nu tai dirbau dirbau dirbau, persidirbau ir sudegiau. tai dabar bišk egzistencinės gyvenimo prasmės kontempliacijos pas mane vyksta visus darbus metus. what do now toks visiškas. žmonės ir internetai sako, tokiu atveju programuot reik eit. nu tai of course pabandžiau, not a fan.
  • bišk pailsėjus būna visokių minčių. kad gal aš čia per jautri, va žmonės dirba dešimtimis metų įstaigoj ir vargo nemato. bet tada prisimenu, kodėl taip atsitiko ir kodėl tokį sprendimą priėmiau. nu ir tikrai ne variantas taip dirbt.
  • bet va vyras džiaugias maistu lepinamas, nu ir namai daugiau dėmesio gauna.
  • Spurgai ramybės trūksta, kai aš namie. taršku, baršku per daug. bet aš stengiuos!

Bet gyvenimas tuo ir žavus, kad niekad nežinai, kur rytoj nuves. tai all good!

kaip Jūs, mano bangiečiai? ~~~

  • Taisausi!

Pamiršai prie dienoraščio fotą įdėti :smiley:. Dabar galima uploadinti tiesiai į postą: ikonėlė su rodykle į viršų.
Be nuotraukos dienoraštis nėra užbaigtas :slight_smile:

Jeigu jau santa barbara…atsiprašau Crimson už savo veiksmus 2 metus atgal…Man buvo manijos epizodas :smiley:

Džiaugiuosi, kad tau puikiai sekasi.

Jėėė, tavo nagu spalva priderinta prie akiu spalvos! :smiley:

Smagu matyt gyvą čia! :upside_down_face:

1 Patinka

Va čia tai pastabumas! :heart_eyes:

Pastabumas reikalingas fotografui, o ypač jeigu jis daro nepriekaištingai atrodančias nuotraukas :sunglasses:
Atvažiuok pas mane fotosesijai :smiley:. Nebijok, gali ir vyrą pasiimti :smile:. Bet gali ir nepasiimti :smile: :smile:

1 Patinka