Banga mirė, tegyvuoja Banga!

Blemba, trūksta šitos erdvės.

Blemba, kur dabar komentuosim tavo naujienas? :cry:

Visai mano naujienų nebežinot :slightly_frowning_face:
Nebėr bangos, nebėr kam savo dramų išpasakot :grimacing:
Ir kas čia per emodžiai, blem.

Bet linkėjimai visiem dar čiut gyviem. Ne iš pajūrio tik… :heart:

1 Patinka

O is kur? :roll_eyes: :roll_eyes:

Eeei, tikrai svetimos dramos čia nepamaišys! :smiley: :smiley: Spill the tea!

Nu kaip čia dabar long story short padaryt. va dienorašty net nekiltų tokių klausimų. mintys lietųsi laisvai… :frowning:
o šiaip:

  • jau kelis metus gyvenu sostinėj. pajūrio ir žmonių žiauriai trūksta, bet stengiuos reguliariai aplankyt.
  • kažkaip gavosi, kad sostinėj daug daugiau darbo galimybių ir perspektyvų, nu tai dirbau dirbau dirbau, persidirbau ir sudegiau. tai dabar bišk egzistencinės gyvenimo prasmės kontempliacijos pas mane vyksta visus darbus metus. what do now toks visiškas. žmonės ir internetai sako, tokiu atveju programuot reik eit. nu tai of course pabandžiau, not a fan.
  • bišk pailsėjus būna visokių minčių. kad gal aš čia per jautri, va žmonės dirba dešimtimis metų įstaigoj ir vargo nemato. bet tada prisimenu, kodėl taip atsitiko ir kodėl tokį sprendimą priėmiau. nu ir tikrai ne variantas taip dirbt.
  • bet va vyras džiaugias maistu lepinamas, nu ir namai daugiau dėmesio gauna.
  • Spurgai ramybės trūksta, kai aš namie. taršku, baršku per daug. bet aš stengiuos!

Bet gyvenimas tuo ir žavus, kad niekad nežinai, kur rytoj nuves. tai all good!

kaip Jūs, mano bangiečiai? ~~~

  • Taisausi!

Pamiršai prie dienoraščio fotą įdėti :smiley:. Dabar galima uploadinti tiesiai į postą: ikonėlė su rodykle į viršų.
Be nuotraukos dienoraštis nėra užbaigtas :slight_smile:

Jeigu jau santa barbara…atsiprašau Crimson už savo veiksmus 2 metus atgal…Man buvo manijos epizodas :smiley:

Džiaugiuosi, kad tau puikiai sekasi.

Jėėė, tavo nagu spalva priderinta prie akiu spalvos! :smiley:

Smagu matyt gyvą čia! :upside_down_face:

1 Patinka

Va čia tai pastabumas! :heart_eyes:

Pastabumas reikalingas fotografui, o ypač jeigu jis daro nepriekaištingai atrodančias nuotraukas :sunglasses:
Atvažiuok pas mane fotosesijai :smiley:. Nebijok, gali ir vyrą pasiimti :smile:. Bet gali ir nepasiimti :smile: :smile:

1 Patinka

Ačiū už kvietimą!
Mano vyras turi kelis fotoaparatus ir keliolika objektyvų. Bet fotografuoja tik katę. O man selfiukus tenka darytis :zipper_mouth_face:

O, tavo vyras fotografas?? Tai reiškia, jis daugmaž meniškos sielos? Tai reiškia, turėtų mane suprasti? Man atrodo, jūs visi trys viską suprantate, ir nebus jokių problemų :star: :star: :star:
Tai laukiu taves ateitantį šeštadienį, bet ne anksčiau kaip 14h, bo žinai - kol atsikeli, kol nusiprausi, kol išgeri šampano…

1 Patinka

eina sau

ech…

O Dievai…atsikūrė :face_with_hand_over_mouth:

Nukąblęt. Badas mirė, tegyvuoja Badas. Anas Badas senas krienas čia jau nepasirodys, jo nebeįleidžia į kapines. O jus dar įleidžia? Ar neprisiloginę žiūrite per tvorą? :laughing: Nežinau kaip kitiems, bet man per prievartą įjungė 2FA, ir aš dabar turiu prisikonfigūruoti hardwarinį apsaugos raktą (WTF?) arba užsiregistruoti su specialia tokenų registravimo programėle (WTF???). Nu joptaratai, čia bankas ar kapinės??? Alio, adminai seniai besmegeniai, atsidarykit savo supistą emailą kurio du metus neatidarinėjote ir raskite ten mano laišką, kur jums cenzūriškai viskas paaiškinta, nes šioje žinutėje pasakosiu necenzūriškai, snargliagalviai ančiukai jūs supersti.
Nu va, išsivėmiau ir palengvėjo :grinning:. Nesitikiu atsakymo ir nesijaučiu vienišas. Sakykim, pramogauju rašydamas žinutę XXII a. mokslininkams, kurie nagrinės fenomeną kaip Z supergenijų karta visur ir viską supiso.

Manęs dar neatjungė, apparently, bet new fear unlocked :no_mouth:
nors iš kitos pusės, ką čia tas accountas, kai visa kita ded.

Crimson, kodel be nuotraukos??? :smile: