bande nuzudyt..


bande nuzudyt…

… elitine mazda Cha cha isskraide diodai ir t.t. Cha cha

Miršta senas žydas. Stovi šeimyna prie lovos. Mirštantysis pakelia galvą: - Sara, Sara, ar tu čia? Sara: - Čia, nebijok, ilsėkis… Žydas: - Moise, Moise, ar tu čia? Moisė: - Čia teveli, čia… Žydas: - Abeli, Abeli, o tu ar esi? Abelis: - Esu, esu… Žydas: - Tai kas krautuvę saugo?!

nesumeluosiu,siandien maciau mieste 10+ auto nuo kelio nuejusiu ar panasiai,del ledo ant kelio Piktas Šypsenap.s neklausei robke del tu audi ratu kainos? Šypsena

sitas vadila kiek maciau labai pasitikintis stiliovas sausainis, prisilakste…

cia su syta toks kudas bicas vazineja TaipeLYTISKAI priparkavo Šypsena

muistosi žydas lovoje. sara klausia - ko nemiegi, kas yra? - kankinuosi, iš kaimyno Moises pasikolinai 100usd, nenoriu grazint, tai ir negaliu uzmigti. Sara su kumsciu i siena dauzo: - Moise!!! nemiegi? - Ne… - Nu tai klausyk, mano vyras tau 100usd negrazins. tada vyrui sako: - tu dabar miegok, tegu Moise nemiega.

rm : kad gazoja be proto kai kurie. Pries mano akis 2 bobelkos ant slidzios dangos nuskrido i pusnis/pievas. Cha chaScenicas graziai ant saligatvio ir ratais per pievas. GeraiKruizeris i pusni. Cia ana ziema. Šypsena

gatves tai it akropolio ledo ciuozykla - tai slidus ruozas tai neslidus…

RM, iki nauju visiem px Mirkt RTFM, tikras lietuvis, nezino aplinkybiu, loja iki soties Šypsena))))

loja sunys, nepusk miglos. O kad sitas pasizymejes vairuotojas tai pats maciau ne viena karta.

Sumustinis-kruizeris gal aukstieji paneriai? Cha cha

robke> kartais ne jusu koks dizainierius, nes berods tas patc kudukas su 5 eLYTINIU golfu vazinejo anksciau ???

RM - Pilaites pr. viskas. Dar Mersas graziai iskrides buvo, bet tik po ivykio maciau. Cia kai pasnigo, pries savaite ar kiek. Cha cha

Apex’ai pasitikrink PM Labas

drylio, ten kompanijonas mano, jo turejo 5 golfa pries tai, su skoniu jam biski sunku, bet kaip darbuotojas normalus, tik man idomu per kur jis pasizymejes Šypsena))) nes bijo gaza spaust Cha cha

drylio, gi is tavo 16aukscio ans Taip bent jau sita mazda daznai matau ten stovint. pries tai a la robkes bemso klonas buvo, tik neperdazytas i balta Cha cha

tai jus kaimYnai, dabar ans su mano Voyageriu vazineja, gal nesudauzys Cha cha

gazas ok maciau. tik nepriejau iki to reikalo dar. pasuksiu reik rėmėju toliau ieskot, bo situacija liudnokoka Cha cha

jega- Vilniuj baigesi druska tai barsto tik smeli Šypsena