Baltijos Ąžuolas ir namas Plytinės g. 29 - pervažiavom į googlegroups'us - 1085 žinutė

Ranku kreivumas ir medziagu kokybe yra du skirtingi dalykai. Kai paskambini darbininkams darbo dienos ryta ir supranti, kad jie sunkiai paeina, nes nuo ryto svencia, darosi labai liudna. Dar liudniau pasidaro, kai suzinai, kad padetis zinoma darbu vykdytojui ir meistrui, kurie tegali patraukti peciais. Labai linkiu jums visiems, kad jusu name dirbtu geresnes, brangiau apmokamos brigados. Jei tik galite, samdykites eksperta darbu prieziurai ir stebekit visus darbus. Ne tik savo buta, bet ir buta virs jusu, fasada, laiptines, stoga, aplinkos tvarkyma, nes viskas, i ka numosite ranka (atsieit, ne mano pupos) kainuos kelis kartus brangiau bent jau del laiko ir nervu sanaudu. Labas

Buvau šeštadieni pasižiūrėti, kaip ten kas ten Šypsena Vyksta, stato, pamatų jau yra daugiau paklota, trečias aukštas jau taip ipusėtas statyti Šypsena Bet va pirmi du aukštai tikrai bus tamsoki, trečias irgi… toks potamsis, o tik ketvirtas ir aukščiau turėtų iškilti virš medžių.

baltijos azuolas uzsakovas, stato jiems utvilsta. Klaust reikia kas gyvena utvilstos namuose

Sveiki, būsimi kaimynai, Su “Baltijos Ąžuolu” del buto Plytines g. pirkimo sutarem jau daugiau kaip prieš pusę metų ir vis laukiam kada pastatys (parengiamieji projekto darbai tikrai užtruko ilgiau nei buvo planuota ir žadėta)… bet tikiuosi, jog viskas bus o.k. Mes irgi ko tai pabijojom gyventi “gūdžiame miške”, tad apsidrausdami pasirinkome šeštą aukštą (medžiai juk auga ŠypsenaO dabar gvildenam minti kalbeti su “B.A.” del galimybės ant 6 a. stogo įsirengti terasą - gal yra bendraminčių?

Sveika, busima kaimyne ŠypsenaLankysimes pas tave sveciuose, jei terasa tokia isirengsi MirktAs tai 3 auksto gyventojas ir nakti eisiu jaunus medelius su pjukliuku su pjukliuku… kad neuzstotu ateityj langu, nes dabar priesais tokia proskyna yra ŠypsenaO siaip miskas tai jega. Visa sestadieni po ji vaikstinejau. Super Šypsena

Sveiki kaimynai, Del teresos as uz - nors man jos nereikia nes as 3-am aukste. Bet pas kaliegas uzsukti y svecius visada uz Cha cha Cha chaTikuosi kad statybos tempai nemazes. Labas

Tai jau pasirasei sutarti ? Šypsena

Būsimu sveciu sarasa gal jau pradeti sudarineti? (gal B.A. lengviau pavyktu itikinti terasos reikalingumu Mirkt ar net tiesiog butinumu siltais vasaros vakarais) O norinciu prie sio projekto prisideti finansiskai ar atsirastu? (apeliuoju i 6 auksto gyventojus)…

Beje, kiek as maciau, ten yra butai su terasomis Šypsena Ta prasme terasa tai didelis balkonas ir toks stiklinis stogas - siaip visai cool turetu buti Šypsena

Deja, man nepasiseke, sestame aukste terasu nebus, nes stogas plokscias (ne slaitinis kaip kitu laiptiniu), tai sakau reikia bandyti tuo pasinaudoti Mirkt

O kaip del baseino ant stogo ? Mirkt

Taip sutartis pasirashyta Gerai

O, idėja…kaip as cia pati nesugalvojau Šypsena

O kaip Jums sekesi, kolegos, su B.A. sutartis derinti? As tai avansa jau senokai sumokejau, bet vis nenueinu sutarties pasirasyti… Ar pavyko ka nusidereti savo pusen? Butu apmaudu nepasinaudoti tuo, ka Jums pavyko “islauzti” Cha cha

Hmm … Šypsena Ten gi yra terminai griezti… siaip tai nieko doro is BA neismusiau bent jau as Šypsena Na si bei ta taip - bet buvo galima ir geriau Šypsena

Sveiki kaimynai! pas juos su sutarties derinimu sudetinga, labai nenoriai nusileidzia, bet kai kur pataisyti imanoma, man pavyko nusidereti del keletos punktu, taciau juos irgi reikia suprasti jeigu kiekvienas savaip perdarys sutarti tai jiems bus labai sunku visiems itikti ir atsiminti ko kazkas kazkur pageidavo ar norejo. nebent priedas prie sutarties variantas butu idomus. Ps. kaip pas juo ssu rezervacijomis, ar ten internete teisinga nepasenusi info, nes vis tie patys butai rezervuoti ir ju kazkaip nedaugeja. ps. momenta pastebejau 6 aukste kur buvo 4 kamb butas dabar sumazintas iki 2, padidinant laiptines erdve Šypsena matyt sunku prastumti buvo toki plota tai sumazino Šypsena

Tas planas yra atnaujinamas Šypsena O del butu ploto, gal tiesiog supainiojo papaisyti…nes netikiu, kad jie labai pergyventu, kad negali prastumti buto, kai dar liko metai iki statybos pabaigos. Kai liks koks pusmetis - tada jau juos butu galima spausti ant kainos ir panasiai… Šypsena

Šiaip jie Žvėryne kai kuriuos 3 kambarių butus į statybų pabaigą perdarė į du butus po 1 kambarį. Kaip tik tada, kai prasidėjo butų pirkimo manija. Cha cha

Hmm, susidomėjau tai ką jie stato, bet labai jau mažai informacijos apie juos randu internete. Truputi itartina ŠypsenaGal kas ka gero / blogo galit pasakyti apie šią kontorą? Ir konkrečiai apie būstą statoma Plytinės gatvėj.

as buvau nusiziurejes ta ju nama, buvau ir pas juos kelis kartus, kontora man pasirode gana rimta, visai nieko ju statyti namai ir siaip nieko blogo apie juos negirdjau. jei rinksiesi tam name, patarciau kuo aukstesniam aukste,ir atkreipk demesi, kad ten yra kartodromas, kur retkarciais vyksta varzybos. sekmes