Baltijos Ąžuolas ir namas Plytinės g. 29 - pervažiavom į googlegroups'us - 1085 žinutė

As isivaizduoju, kad rangovas teises pardavineti objekto neturi Šypsena Nes tai is esmes yra BA namas, o rangovas tik ji stato. Juk jei kazkas tau remontuotu buta - meistras teisiu i tavo buta neigija Mirkt

Nu va, daugiau maziau suderejau del sutarties. I derybas eina, ir kai kur yra pataisoma sutartis. Toks visai priimtinas variantas pasidare Šypsena

Gal galetum kaliega pasidalinti savo laimejimais? Cha chaButumeme dekingi Alus

Is esmes dideliu laimejimu nera Šypsenapapildyti sie punktai: 1.5, 2.2, 4.2 ( padarytas naujas 4.13 ), 4.3, 4.12 (dekoratyviai) Va ir visi pasiekimai ŠypsenaZinosi kur kasti taip sakant Šypsena

“Utvilsta” siuo metu dar stato 2 namus (5 ir 6 namai) Ukmerges g. “Mabiltai” Cha cha

Aciu kaliega. uz lysves porodyma. o kasti mokam Cha cha Cha cha Gerai

Pamenu, šitai nepatiko ir man. Nuėjau pas juos, sakau, konsultavausi su teisininku ir visos baudoa man, bet jokių jums. Sakau, davai įpaišom ir jums 20% baudą + visko sugražinimą ką jau įmokėjau už atsisakymą parduoti butą. Šiek tiek laužėsi jie, bet tinkamų aplinkybių dėka (nuvirto kranas ant jų statomo namo) pavyko juos palaužti. Baigėsi tuo, kad atsirado abipusės baudos, bet jau tik 10% dydžio. Laimingas Aš dabar tiksliai nepamenu, bet sutartyje ten ir daugiau tokių kabliukų buvo. Dėl visų jų derėjomės ir daugmaž visi buvo pataisyti pagal mūsų pageidavimus. Dėl to “gerai, jei viskas bus gerai” gali nesijaudinti, pastatys pagal statybų reikalavimus ir nieko daugiau. Laimingas Beje, ko nebuvo Žvėryne, bet kas buvo lyg ir rodoma prieš perkant, tai namas visur kompiuterinėse vizualizacijose buvo vaizduojamas klinkerinių plytų fasadu. Pabaigoje gavosi dažytas. Cha cha Beje, kai ką jie padarė ir daugiau nei buvo parašyta sutartyje. Tik nežinau, ar savo noru, ar verčiami statybų įstatymo. Laimingas

O pas jus nėra išplanavimo ? Turėtų būti. Man prie sutarties buvo duotas planas, kur buvo įrašyta “vieta židiniui”. Vėliau, labai stipriai to neakcentuodami, pasirašėm sutartį ir tik tuomet pamatėm, jog to užrašo nebeliko. Pakako skambučio ir nereikėjo jokių sutarčių perrašymų, kad ta vieta vėl atsirastų. Židinys dabar jau stovi. Tikras. Cha cha Šiuo atveju BĄ man patiko, jog tą nesusipratimą išsprendė greitai. Taip

Šiaip Utvilsta stato neblogai, kultūringai, tik juos nuolat reikia prižiūrėti ir karts nuo karto paspardyti užpakalį. Cha cha

Gal apie sita uzpakalio spardymo procesa galima truputi placiau ? Šypsena)

Na ką ten plačiau… Tiesiog karts nuo karto užsuki į statomą butą ir pažiūri kaip viskas vyksta. Kažkas ne taip, ar kažkas nepatinka, tai eini pas darbų vykdytoją ir baksnoji jam pirštu kas ne taip. Kol stato sienas, žiūrėti nelabai ką yra, bet kai pradės kloti vamzdžius visokius ir t.t., tuomet jau bus. Šypsena Nes po to užlies betonu ir nieko nebematysi, jei iš karto neprikibsi.

Tai tada kartu darysim reida pavadinta " uzpakaliu spardymo diena" Cha cha Cha cha Cha cha Pereisim per visu butus ir viskas tvarkoje. Baisu

jep! isvykus daugeliui kvalifikuotu statybininku i uzsieni, visai realu kad dides klaidu tikimybe, reikes audituoti tik dazniau Šypsena

Beje, fotkinkit visokiais skaitmeniniais kur kokie vamzdžiai eina ar laidai bute tiesiami, nes po to tikslių planų ir negausit. Cha cha Statybininkai nekloja tiksliai pagal brėžinius, kloja tik maždaug. O Utvilsta net ir tokių nesugebėjo pateikti, tik parodė per grindis kas kur yra. Tai vat gerai, kad daugmaž viską fotografavau ir dabar neturiu tik šildymo sistemos išvedžiojimų, kuri daugmaž aišku kur eina. Laimingas

akiratyje pro mano darbo langus yra kioskai ‘Alus/Ivairios prekes/Stiklo taros supirktuve’. Tai matau, kaip periodiskai atlinguoja darbininkai, nusiperka po ‘bambali’, ir toliau eina kaimyninio ofiso ‘statyti’ Cha cha

Normali statybininko diena Šypsena Uztat su gulsciuku nereikia tiek vargti, kad tiesia siena parodytu Mirkt

Nu ką, man jau persigalvoti vėlu ŠypsenaBet turiu pasakyti, kad bendrauti su direktore buvo faina, ir apsilankyti pas juos kontoroj vienas malonumas Šypsena

Sveikinu visus potencialius sito namo pirkejus. Utvilsta ir (pasitaisiau) Kasyba, kaip pamenu, stato/-e ir Mabiltai. Pastarosios namu kokybe linksniuoja daugelis. Idomu bus atsiversti sita tema po 2-3 metu, kai pagyvensite sitame name. Pabandysiu atspeti, kas bus rasoma tada: trukineja sienos trukineja vamzdziai nebeuzsidaro langai rasoja siena girdisi, kaip kaimynas eina didelio ziauriai trukineja sienos ziauriai trukineja vamzdziai del persikreipusio remo sutruko stiklo paketas laiptineje nusilupo dazai… ir t.t. ir panasiai LiūdnasSusirasykit visu statybininku telefonus, namu adresus ir stebekit ju migracija. Ikurkit namo bendrija ir prisipirkit bytukiu, nes greit prireiks Cha chaKodel as taip rasau? Todel kad pats esu sveciuose Mabiltos name, kuri state … Atspekit, kas? Mirkt

Pataisysiu tave ne Kausta o KASYBA Cha cha

Neperdėk taip. Žinai kodėl ? Nes Mabilta visada norėjo kuo pigiau. BĄ kainas ne žemiausias laiko, nes vis tik jų kokybė kiek aukštesnė ir Utvilstai jie daugiau už tai sumoka. Kiniečiai juk irgi gerus daiktus pagaminti gali, tik jų kaina iš karto pakyla. Cha cha