Balsavimas baigtas.Sveskit.

prie Alus visada Nekaltas Cha cha

Gerai Alus

Razruchai UZIMTI jau nieko ir nereikia Šypsena Jis jau MODERATORIUS Šypsena

arrami , a tai kieno laikai? Liežuvis Kabuki , gal būt. Štai ši balsavimo tema ir turi tai parodyti.

Joo argumentai uz Razrucha rimti… Kabukis : nekeiskim Razruchos nes galim uzsirauti ant dar blogesnioRadvile Gėlė - jei jus banina pasigaminkit milijona klonu ir toliau diskutuokit - kas cia tokio ???Radvile Gėlė, o tai kodel pvz. pries citatu trynima ??? Jei istryne - perkelk viska i privatus ir rasyk toliau. Ir etc. 100 sprendimu rasime kaip verstis per galva neuzkliudant jezuselio Angelas Razruchos

S.Krienas - sunku rasti atitikmeni - bet kazkas panasaus buvo Rusijoje po Spalio revoliucijos Mirkt

Išties, Arrami, kokie neišmanėliai! Pareigos einamos, o ne užimamos Laimingas

Sutinku.

RadvileGėlė nebūk tokia tikra. Įvairiai pasitaiko Juokiasi

tai ne na…

toks protingas, o argumentu nuo patarliu neatskiri Pavargęs Pavargęs Pavargęs

aisku ne

Nu wa tema tampa aktywna ! po sunkaus pirmadienio jauciasi pagywejimas ! Šypsena

…nesuprantu… Nekaltas nebesistengiau “nuversti” nei vieno moderatoriaus, bet jie keičiami ir keičiami. Tai tarsi, pagrindinė šio klubo tema NUVERtimas ir RINKImai… Nekaltas…tik kam to reikia? Nekaltas

Paladinai, nelabai pagavau kampą, ką čia man taip bais protingo norėjai pasakyti - taigi Dingęs jau pats su savim savo temose diskutuoja, t.y., su savo klonais - tai kas čia tokio LaimingasO dėl trynimo… Taigi patiems vis liepia pasivalyti… Nors anos man netrukdo ir mano požiūrį šiuo klausimu juk žinai - kam užduodi paikus klausimus DrovusO jei atvirai - Jums kovot su bile kuom. Kad tik kovot. Man labiau patiktų rašyti ir diskutuoti su mielais žmonėmis Šypsena

zinai, baigiu perprasti… Cha cha- cia gi zaidimas toks, Radvile… kad nuobodu nebut Girtas

Tai gaunas, kad mumi Jumi esma nemalonus Nekaltas Nekaltas…, ibo atsakymo nesulaukėm Nekaltas Nekaltas

Jokiu vertimu ir jokiu rinkimu.Demokaratija, kad Razruchai del jos kovoti nereiktu.Lieka trys moderai.Be jo nesusitvarkys? Kita vertus as neagituoju balsuoti uz ar pries.Jusu valia.Pozicija.Galit buti ir toliau abejingi.Klubuose, gatvese, kavinese, namuose.Tai iprasta lietuvio busena. Taip Kol jo nepradeda spardyti.Tada akys atsiveria…tik traukinukas jau buna nuvaziaves ciuk ciuk ciuk…Gero miego.

Nemanau, kad reikia ką nors keisti…