Balsavimas baigtas.Sveskit.

Nemanau, kad Razrucha būtų prisidirbęs TIEK, kad galima būtų vienareikšmiškai į tai atsakyti. Nepaisant pasitaikančių “peregibų” ir kai kurių nedemokratiškų vienasmeniškų sprendimų. Perrenkami čia moderai kas pora mėnesių ir vis niekaip negerai. Tai gal ne juose problemų šaknys?

Problemu saknys tame, kad nemaza dalis ziuri i rinkimus kaip i prikola - vat padarom XYZ moderatoriu. Oi linksma bus Cha cha Zinoma, naujasis moderatorius, pateisindamas lukescius daro ziurovams cirka. Humoras humoru, o pajacu virsti moderui nereiketu. Kadangi jei tokius dalykus jo vietoje butu isdarinejes kitas moderatorius, Razrucha jau seniai 10+ temu butu prikures apie atstatydinima - zvelgiant i jo paties konfliktu su moderais istorija, atsakysiu jam tuo paciu argumentu NESUTINKU

temos autorius dingoCha cha

Temos autorius uzbanintas, kaip ir Žuvinas. Tik velgi idomu - uz ka? Kad sita tema sukure ???Atvirai pasakius sitas cirkas su psichiskai nestabiliu ir asmeniskumu kupinu moderu man atsibodo.

ka ruosiesi daryti?

O aš, Paladinai, žvelgiu per humoro prizmę. Ir man netrukdo. Todėl nereikėtų žvelgti taip rimtai. Nusibodo tie amžini moderatorių rinkimai - problemų tai neišsprendžia. Ką gi, rinkite, jeigu nerandate geresnės progos pasijuokti. O paskutinis juokiasi tas, kas nesuprato pokšto Laimingas

Jei žmogas pasisako prieš marodierius i jį užbanyja, irgi raik žvelgt per jumoro prizmę? Kietas Čia jau daros panašu į asmeninį susidorojimą, naudojant įgaliojimus, tiesa? Mirkt

Menkas tas toks humoras… Vaikinui užsižaidus pernelyg tais įrankiais, ko gero visgi teks atimti juos Pavargęs

tai iki atemimo,tegul pasizaidzia Šypsena

Va tai man i kliuva NekaltasNesutinku.

RadvileGėlė, tikrai pagadina, kai klubas nepasivargina apibrėžti moderų įgaliojimus ir nustatyti stalo įrankių vartojimo etiketą Šypsena.

Kaubojus išeina iš saliūno, pabučiuoja savo kumelei į užpakali ir jau ruošiasi joti. Kitas kaubojus klausia: - Ė, ką tu čia išdarinėji? - Man lūpos skirsta nuo vėjo. - Ir ką? Tai padeda?! - Nežinau… Tiesiog tada aš jų nebelaižau.

kiekviena “nauja sluota” (moderatoriai) savaip sluos. ir tas slavimas butinai suerzins jei ne viena, tai kita klubo dalyvi. visiems geras nebusi, todel nemanau, kad reikia keisti dabartinius moderatorius. juk butent siuo metu turim initn marga kompanija (jie net tarpusavyje kartais paspesa Cha cha) manau, kad turime sansu, jog skirtingi moderatoriai patenkins (nepabijokime to zodzio) ivairiu klubo dalyviu poreikius… Nekaltaso be to yra tokia patarle: nuo vilko ant meskos… taip kad jei begsime nuo razruchos galim pataikyti ant ko nors dar labiau ekstravagantisko… Cha cha

Radvile, maž galėtai paprasčiau pi.sa.vot?.. kai sakos, kad i paprastas žmogas… suprastų…

Rooki tarp eiluciu skaityk - mazu pades Mirkt

Kabuki , demokratija yra tada, kai dauguma nusprendžia ir nustato šlavimo ypatybes. Vienas, kitas nepatenkintas, žinoma, kad bus, bet tuomet jau tai nebėra modero problema. O tuo tarpu matome reiškinį - “duok durniui šautuvą…”.

S.Krienas - ne sovietu laikai jau Nekaltas

Valdziai pakliuvus y shizofreniko rankas klubas beprotnamiu pavirto Nustebęs man tai NETINKA!

o as matau kitoki reiskini: kad siuo metu yra tik vienas, kitas nepatenkintas… Cha cha

Negaliu - išsilavinimo spragos, musėt Nekaltas Nekaltas Maž gali pamačyt? Nekaltas Cha cha