Baldai is antru ranku

Baldai is antru ranku

Gal kas turi minciu, kur surasti komoda! Girdejau,kad rajonuose pigumynuose galima surast neblogu daiktu!Bet kur vaziuot?

Hehe geriausia baldu parduotuve ,kuri veza panaudotus baldus is vakaru europos maciau Marijampoleje. Kadangi nesu marjampolietis, tai tikslaus adreso nezinau, bet ten yra didele aikste su kinoteatru Šypsena zodziu matyt del to kad ta parduotuve valdo progresyvus savininkas, tai ir baldai ten labai progresyvus, jokiu baldu a lia “baldu rojus” ten net nekvepia, zodziu kai pamaciau ten tuos baldus tai zandikaulis atvipo man ir mano draugei, tikrai nesitikejom ten rast tokiu baldu Juokiasi heh baldai kaip nuzenge nuo nuostabiu dizaino zurnalu kokia 10 metu atgal, na nera taip ir blogai, kai ziuriu i kokia “azuolo” produkcija Cha cha

Marijampole…Toloka…

Kadangi as kauniete, tai geriausiai zinau Rumsiskiu parduotuve (netoli vaziuotMirkt). Ten per 2 aukstus gali rast ko tik sirdis geidzia ir nauju ir devetu baldu. Kokybe ir pasirinkimas priklauso nuo to ar senai gavo krovinius. Siaip komoda tai geriau daryciausi pas kokius privacius meistriukus ir nesukciau sau galvos, juk nezinia kas ka toj senoj kadaise laikeŠypsena Nauja komoda kainuoja kazkur apie 300lt, tai pas meistriukus dar pigiau gautusi.

Kur tu matei nauja komoda uz 300 lt>???ŠypsenaKazkaip uz tokia kaina as tik staliukus prie miegamojo lovos maciau!!!
Man reik kazko paprasto vaikui i kambari! Plius as noriu nudazyt pagal kambario spalva ir siaip pripiest ant jos.Reikia originalios, senos!Apkabinimas

pavartyk alio reklama ten gali rasti tokiu, tik vargas skambineti ir vaziuoti paziureti, bet as tai butent is ten ir isirinkau vaikui

SBA balduose komodos nuo 499lt. Kur jus radot po 300lt?

O Vilniuj, nieko nera??? Drovus

Na seip Vilniaus balduose galima rast visokiu nekondiciniu baldu, kurie atlieka nuo Ikeos, ir netgi visai nebrangiai Šypsena

Gal adresiuka butu galima sukonkretinti Drovus