Bagazines tinklelis


Bagazines tinklelis

Dalyviai, parduodu bagazines tinkleli, paimtas is Lexus ES 2008 metu, noriu kokiu 25Lt arba 10 alaus Svyturio Baltijos Šypsena Zinau, kad cia ne pardavimu forumas, bet dalyviams norisi atiduoti Šypsena

o prie ko jis tvirtinasi?

gauges.lt/dtuv-bagain-p-410.html - geriau toki daikta imciau

huntero toks metosi garaze pas mane tik nelabai supratau is kur parsivilkes, nes ten tipo i auto taip prie sediniu o prisiuta ant jo Skil nakleike Nekaltas

manjaks - Gerai daiktas. jei rimtai pasiutas ir normaliai prisitvirtina, tai zjbs. nes pas mane bagaznike ant gero posukio viskas nakui vazinejasi… Liūdnas

Manjakas kabliukus a bz, kabliukus isisuki ir viskas… opel.lt/content/dam/Opel/Europe/master/hq/en/01_Vehicles/01 _PassengerCars/Astra_FAMILY/New_Astra_Hatchback/04_FeaturesSpecs/Astra 5-door_FeaturesSpecs_FeaturesSpecs-Accessories_cnt_imgpar_1_Cargonetho rizontal_310x180_1000_asas10_i01_710.jpg

huntero, nu kuj znaies, nenaudojau niekad, nu toks tipo brezentinis su raudonais apvadais gal ir tvirtai pasiutas, reiks ryt pakuist pazet jei ziurkes ar peles nesuede galesiu padovanot Cha cha

Man reik ir kokio i bagaznika, kad prilaikytu daiktus, nes imeti koki langu skyscio bakeli ir laksto kiekvienam posuki.

as pats tai turiu IKI krepseli prisitvirtines Cha cha

Juokiasi geriau Norfos - praktiski zmones ja renkasi lygtai Cha cha

turiu ir tinklelį ir krepšį uždarą. krepšys prikrautas pastoviai visokių valymo priemonių, o tinklelis, kaip ir rh sakė, bakeliams visokiems.

paimčiau kiba Mirkt

kokie razmierai,sau noreč tokio gerio.

dr002, 90cm x 52 cm

ebay vis pasidairydavau, bet bis nerasdavau tinkamo… Ufff

ble… tas pusmetris tai mažoka… reiktų prisimatuot… Nekaltasuž dviejų sav galėsiu tik Drovus

ryt primesiu ar lips.

darenas o kokio reikia?

nžn reiktų ir pamatuot… ainu nagi Mirkt