babuino diržo komplektas


babuino diržo komplektas

sveiki dalivei. reikia šiam japonų stebuklui pakeisti diržo komplektą, tuoj 300kkm sukakos. variklis d4d 81kW, 1cd-ftv dar verta merkt pinigų ar ne? jeigu ne - pavardinkit kas įeina į komplektą (būtų gerai su kodais) ir būtų galima geromis kainomis tai susipirkti. ką dar reikia keisti prie šio komplekto? kokias purškikių tarpines, gal dar ką? savaitgalinė mašina, gerai rieda Apkabinimas

jai dirzo nereikia keisti. cia tik visokiems prancuzams, italams tokiu nesamoniu reikia.

grandine gali but pavargus 300 k km. Taip

sandman -pats sugalvojai ar kaip čia? Angelasbagažinėj, po atsarginiu ratu radau purviną knygąm kurioj prancūzų kalba parašyta, kad kažkas už brangiai keista prie 210kkm Apakęsps, smagratį jau keičiau, prie 250kkm Apkabinimas

gjdsoifh;sbdf - abejoju ar čia yra grandinė Nekokis tai ilgas ir vingiuotas diržas ant šono, ir pacypia kai šaltas noriu pagazuoti. negi ten tokis ilgas genero diržas? Apakęs per belekiek rolikų ir įtempėjų?flickr.com/photos/53685715@N02/5252046847/

jei ilgas, tai jis be generatoriaus dar vandens siurbli ir turbut koki nors stiprintuva vairo pasuka? Nes variklinis kiek maciau visada buna uzdengtas.

tai ir pusasius uzsisakyk prie to paties 2 x 1600 lt

Tai tu ka nori daryt? Keist generuoklio dirza nes cypia?

butu benzas, tai i afrika iskarto

noriu pakeisti kad važiuojant nenutruktų Apkabinimaso ką keisti - aš jūsų ir klausiu. vinas, man garažinis pasakojo kad, restuorasi belekaip lengvai. pamelavo?

Isnestu nx ant ranku

Kaip juo restauruoja? Cha cha

ka restauruoja? dirza generatoriaus?

pusašius restauruoja Cha cha

o kas su pusasiu? leidzia tepala?

pusasius bura orkaiteje palaiko pora valandu ir jau ziurek atsirestauruos!

nežinau kaip - nemano reikalai tai žinoti. aš duoną kitoje srityje valgau. mano klausimas - kokius diržus ir kitas galimas dalis reikia keisti prie 300kkm. žinoma ir už kiek. vinas papasakojo pusašių kainas. kas toliau? ačiū Apkabinimas

Preliminarias kainikes susirasti galima cia:savasauto.lt/nuo pusasiu iki turbut galvos tarpines.

nusiunčiau užklausą. o daug žinantys tik pirstelėjo. kompiuterastas kompiuterastui padėjo Geraidėkui ir už tiek Apkabinimas