babajai siaubia klp


babajai siaubia klp

vaziavau iki KLP getų (žardės) ir žiūriu babajai, vienas su fantomu kitas su ferari, fantome išvis sėdi senis su barzda iki bamboms ir sirma ant plaukų, kaip indusas koks, o feraryje paprastesnis. tik vyrukai pasiklydo vienas i viena kiema nusuko kitas i kita. Ką sprogdins kazin?

rimtą varkę suka, netrukdyk.

man patinka kai paleidzia ant windowsu video, tada padaro screenshot’a kartu su visu task bar’u Gerai

yessuz, kompiuterinis rastingumas labai zemas pas daugeli Taip

Ieško tavo audziuchos

yesuz, o kas tau cia “patinka” konkrečiai? Aš galiu su peintu per 30 sec apdirbt nuotrauką, dar ir pablurint, galiu ir su PS ta padaryti, bet nx reikia? kažkas kažką blogo pamatys tipo? nelabai supratau minties. Jei turėčiau kokios svarbios info ar parnuxu prisileides su *gėjus*tais, kaip daugelis čia esančių, tai paliubomu iškarpyčiau.

“Aš galiu su peintu per 30 sec apdirbt nuotrauką” Apakęs Apakęs guru Ufff

Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi

na ką ten petruška maketuoja, tai laisvai su peintu sumaketuočiau, net PS nereiketu. Apdirbimas šiame kontekste reiškia " tada padaro screenshot’a kartu su visu task bar’u " valkatos jus abu, ****tės per šikną gal kad vienas kito komentarus laikinat?

perlai byra vienas po kito, jau einu skaityt i triukst dienorasti Cha cha

Juokiasi Žliumbia Juokiasi

Juokiasi Cha cha raflis skaldo Juokiasi Geraivalkatos jus abu, ****tės per šikną gal kad vienas kito komentarus laikinat? Juokiasi

Juokiasi Juokiasi JuokiasiNebandei cv siūst į kokį barklajų?

imesk pora čia, ir man įdomu ką jis ten archuvuoja

Na Rafinuotas, tai parodyk kaip su peintu pavarai taip pat, kaip petruskevicius Juokiasi

šytas dabar labai tynk Cha cha

Cha cha Gerai

Rafinuotas, tai RR gal ir vairuoja sikhas, kas, beje, nėra tas pats kas musulmonas.

kas čia *bliamba* per apklausos Cha chaapklausa.lt/f/ka-manot-apie-seksa-menstruaciju-metu-11pyhb j/ans wers/new.fullpage