\"BĄ Investiciniai projektai\" arba \"UAB Baltijos ąžuolas\" įvertinimas

"BĄ Investiciniai projektai" arba "UAB Baltijos ąžuolas" įvertinimas

Kiek žinau, tai vienas ir tas pats. Domina jų butai Žvėryne. Tad rėžkit kas ką girdėjote, žinote ir buvote susidūrę su pačia bendrove ? Domina bet kokios paskalos, rimtos nuomonės ir t.t.

as pati gyvenu zveryne, tai mane juokina ju toks drasus pareiskimas apie "prestizinius" butus salia Narbuto gatves. cia juk triuksmas nerealus. negelbes ir plastikiniaina nebent visi langai bus i kita puse.

berods praeita rudeni toje vieto buvo didelis gaisras, kai dege apleistas namas. po to spaudoje pasirode straipsniai apie firmas taip taupancias pinigus. ka gero galima pasakyti apie firma kuri neturi pinigu senam namui nugriauti Šypsena

Na čia kaip kam. Laimingas Aš netgi noriu buto langais į gatvę. Man patinka miesto triukšmas, nuolat judantis auto srautas. O to namo Žvėryne vieta netgi labai gera. Į vieną pusę senasis miesto centras, į kitą - kylantis naujasis. O dar vietoje pieno kombinato statys tipo akropolį su šešiais dangoraižiais (spėju bus kažkas panašaus į Sony centrą Berlyne)… Tuomet ir vaizdas turėtų būti nieko, ir centras visai šalia atsidurtų. Žėk ir automobilį į dviratį visai iškeisčiau. Laimingas