B1 teises?

B1 teises?

Sveiki, ruosiuosi laikyti B1 kategorijos teises. Noreciau tikslai suzinoti visa tvarka, kiek kainuoja, ir kur kaune butu galima issilaikyti?
Aciu

paklauseij kaip pirmokas
Šypsena
laikyuk belenkurioj firmoj uzsiimancioj vairuotoju ruosimu
cia tau juk ne kosminio laivo piloto teises Šypsena

Nu zinau, bet B1 kat. nevisur galima laikyt, todel ir klausiu. galetu atsakyti tie kurie laike b1

manau nerasi cia tokiu nelabai ir apsimoka ja laikyti nes jei vaziuosi su normalia auto baus kaip be teisiu taigi geriau vazineti be ju ir nemetyti piningu be reikalo, o aisykles gali pasimokyti ir pats o jei vaziuoti nemoki tai geriau nelysk i gatves ir pakentek iki 18

Juokingos tos teises B1… Bet zinai tokias turesi tai tikras “Asas” pries klasiokus busi Cha cha

As irgi norejau laikytis teises bet kai suzinojau jei pagauna su normalia tacka tai tas pats kaip be tejsiu esi, tai nutariau nesilaikyt ir su jokiu fiat 126 nevazinet, o dabar tai be tejsiu man puikaii sekasi vazinet Mirkt
Tai ir tau patariu geriau uz tuos 600Lt nusipirk koki golfuka ar dar ka nors ir lakstyk be tejsiu bet del viso pikto veziokis su savim 100Lt nezinai kada gali ju prireikt Mirkt

O aš su B1 teisem du metus atlaksčiau su normalia mašina. Buvau mentu išpirktas gal 3-4 kartus. Ačiu dievui kaune mentai normalus ir susitart išeidavo.
Laikiau Auto ABC ,tuo metu jie vieninteliai suteike teise laykitis b1, kaip dabar nzn. Kainos tiksliai nepasakysiu ,nes ne aš mokejau Šypsena