<b>Slobodanas Milosevicius nekaltas!!!</b>

Slobodanas Milosevicius nekaltas!!!

Slobodanas Milosevicius nekaltas!!! prasau visus pries atveriant srebtuves ir paleidziant eiline kritikos chiurkshle uzeiti i http://www.icdsm.org/ ir pasiskaityti…

dar didesnes nesamones sugalvoti negalejai???

Kaltas mielasis drauge jis kalta sir dar kaip… vis tai zino
tu irgi…Cha cha

Taip, ir yra dar naiviu zmoniu.
Tad pagal ta pacia analogija ko dabar reikia laukti. Kad nekaltas ir Stalinas, ir Hitleris uz ta terora kuri jie padare zmonijai.

ko jus cia cypaujat.tikidek kokio propogandinio saito linka ir iskart sujudimas.jei jau tokios nesamones tiek demesio susilaukia,tai galiu paieskot kokios info ar foto kad kilosevicius moeris ar ateivis…

o kas sake kad jis kaltas Apakęs as maniau dar vyksta teismas? Nustebęs

aga, shamrocka irgi uz grazias akutes is Bangos ismeteCha chaCha chaCha cha

tai viskas viko be jo zinios kaip linksma Kietas

butent. itariamasis yra nekaltas kol teismas neirodo jo kaltes!Slobodanas dar nekaltas!!!

Taip. nekaltumo prezumpcija vis dar galioja…kitas klausimas - ar dar yra zhmoniu, abejojanchiu, kad jis kaltas Aš nekaltas

lietuvoj nieks nebojoja kad vagnorius su lansbergiu is wiliams gavo kysi. nu ir kas is to? Neabejoti ar abejoti visada galima, bet tai nieko nereiskia

Drasus pareishkimas…O pats tuo neabejoji? Aš nekaltas

[quote] nu ir kas is to? Neabejoti ar abejoti visada galima, bet tai nieko nereiskia
[/quote]

I shitas reishkia? :
http://www.ess.uwe.ac.uk/Kosovo/Kosovo-Chronology12.htm
http://www.alb-net.com/warcrimes-img/warcrimes.htm
Galiu dar prideti. Chia tik pradzhiai =)

zmeguti, gyvenam informaciniam pasaulyje. Dabar ne tik kad inete gali atrast to ko nori ( nes as laisvai atrasciau simtus uslapiu kur irodo kad jis nekaltas) bet net per zinias tau gali bet koki paveiksliuka parodyt. O tu sedesi, linksesi ir tikesi. Taip kad maziau skaityk ir maziau tiket. Siais laikasi tiesa yra tokia kokia tu nori kad ji butu Mirkt

[quote]90h rašė:
Matiss rašė:
lietuvoj nieks nebojoja kad vagnorius su lansbergiu is wiliams gavo kysi.
Drasus pareishkimas…O pats tuo neabejoji? Aš nekaltas
[/quote]

a koks skirtumas kuo as abejoju? Svarbu kad LIETUVA neabejoja. Tai tik puikus pavyzdys apie visuotines nuomone ir stereotipus. Toks pat stereotipas yra ir kad Slaboda yra kaltas. Kitiems Klintonas yra kaltas. Nu ir? Who cares.

Matiss, atsizhvelgiant i musu specialybes, tik ne tau man aishkinti, kokiam pasaulyje mes gyvenam, nors galima sakyti ir taip - tu gyveni jame, ash ji kuriu Aš nekaltas

[quote] Dabar ne tik kad inete gali atrast to ko nori ( nes as laisvai atrasciau simtus uslapiu kur irodo kad jis nekaltas)
[/quote]

Pirmyn. Nors 50 skirtingu psl.
Ish savo puses pazhadu pateikti bent 3 kart daugiau. Tinka?

[quote] bet net per zinias tau gali bet koki paveiksliuka parodyt.
[/quote]

Zhiniu ash nezhiuriu, ish viso TV beveik nezhiuriu, tik sporta Mirkt

[quote]O tu sedesi, linksesi ir tikesi.
[/quote]

Kad ash taip galechiau uzhtikrintai zhinoti ka kas darys/galvos kazhkuriuo momentu =)

[quote] Taip kad maziau skaityk ir maziau tiket.
[/quote]

Achiu uzh (tevishkus) patarimus. Bet, imho, ar reikejo? Bent jau ash tokiu elementariu patarimu tau nebuchiau rashes - galbut todel, kad atidzhiai skaitau ka kiti rasho? Aš nekaltas

[quote] Siais laikasi tiesa yra tokia kokia tu nori kad ji butu Mirkt
[/quote]

Taip, zhmones tiki tuo, kuo jie nori tiket. Bet ne visi ir nevisada.

[quote]a koks skirtumas kuo as abejoju?
[/quote]

Man. Uzhdaviau klausima, nes man idomi tavo nuomone tuo klausimu. Ypach po to, kai pats parashei, kad "visi neabejoja". Tai vat ash ir noriu isitikinti ar visi =)

yra. as ir jo zmona MirjanaMirkt

Tai jei Milosovicius nekaltas, tai ir Hitleris su Stalinu irgi nekalti. Blyn ir kokius briedus tik negalima paskelbti inete.

ne tau spresti, ne tau, vaikeli…

naujienos Kietas

plavsic &quot;prisipazinimas&quot;
&quot;Iš pradžių ji pareiškė esanti nekalta, bet spalio mėnesį padarė kaltės pripažinimo pareiškimą, o teismas už tai panaikino kaltinimus genocidu, sąmokslu vykdyti genocidą bei karo nusikaltimais ir pakeitė juos kaltinimais dėl persekiojimo vadovaujantis politiniais, rasiniais ir religiniais sumetimais. Šiuos kaltinimus dėl nusikaltimo žmoniškumui ji pripažino.&quot;

skaitom toliau…Kietas

&quot;Pirmadienį B.Plavsic tiesiogiai susiejo dėl karo nusikaltimų teisiamą buvusį Jugoslavijos prezidentą Slobodaną Miloševičių su planinga etninio valymo kampanija Bosnijoje. Ji yra aukščiausio rango buvusi serbų vyriausybės pareigūnė, padariusi tokį pareiškimą.&quot;

net juokas sueme beskaitantCha cha oi kaip ziurkes nesha savo uodega is &quot;skestanchio laivo&quot;…Cha chaCha chaCha cha
nors is kitos puses nejuokinga visai…shtai kaip gaminami &quot;irodymai&quot; priesh miloseviciu…BlogaiBlogaiBlogai

p.s.:&quot;Teisėjai per šį posėdį išklausys iš viso dešimt svarbių liudytojų, tarp jų - Švedijos diplomatą Carlą Bildtą (Carlą Biltą), kuris po karo buvo tarptautinės bendrijos pasiuntinys Bosnijoje, ir JAV diplomatą Robertą Frowicką (Robertą Froviką), kuris vadovavo pirmajai Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) misijai Bosnijoje.&quot;

o idomu liudininkais bus pasaukti paprasti serbai is kokios Krajinos arbe tos pacios Bosnijos tarkim…Aš nekaltasAš nekaltasAš nekaltas

a koks skirtumas kuo as abejoju? Svarbu kad LIETUVA neabejoja. Tai tik puikus pavyzdys apie visuotines nuomone ir stereotipus. Toks pat stereotipas yra ir kad Slaboda yra kaltas. Kitiems Klintonas yra kaltas. Nu ir? Who cares.

[/quote]