<b>Maisto derinimo programa</b>-Gal kas nors,ką nors apie ją žino?

Maisto derinimo programa-Gal kas nors,ką nors apie ją žino?

[quote]
Kalbu apie tą programą,kur pagal kraują būna nustatoma,koks maistas tinka,o koks ne.Gal kas žino kur būtų galima gauti informacijos apie tai?

Iš anksto dėkui !

Labas

ŠikšnosparnisMurdeResSŠikšnosparnis

[/quote]

Ash tai knygyne nusipirkau knyga &quot;Maistas pagal kraujo grupes&quot; ir niekada nevalgau to,kas mane storina ar netinka (kukuruzai,rieshutai…) , o lieknina kiaushiniai, galiu kiek noriu valgyt Cha cha

Aš irgi tą knygą turiu Taip pasirodo kad aš ir taip valgiau kas man tinka Mirkt

[quote]O be knygos niekas daugiau nieko nzhn?.. Nežinau
[/quote]

maisto forume yra daug ivairiu nuorodu i ivairius puslapius. gal ten rasi? Nekaltas

[/quote]

Labai gera maisto derinimo programa yra kiekviename žmoguje. Domina?

Dar apie maisto derinima rase Seltonas. Velgi - knygoje. As ja turiu.
Bet tai nera kraujo grupiu principo dieta, tai angliavandeniu - baltymu - riebalu derinimo principai.
Jei idomu, kelis pagrindinius principus pasiknisusi parasyciau Šypsena

Aš pritariu Šeltono sistemai, o va sistema pagal kraujo grupes man nesuprantama.

Zinau, kad Zirmunu naturalios medicinos centre daromi tyrimai, pagal kurios nusprendziama, koks maistas netinka. Gal kas girdejote apie ta tyrima, kiek jis kainuoja?

Labai gera maisto derinimo programa yra kiekviename žmoguje. Domina?

[/quote]

[quote]Gal galima plachiau?.. Nekaltas
[/quote]

[quote]Ashiu,bet nereik Ne,shiuo atveju domina,kas kitas…
[/quote]

Labas

[quote]Vat mane tas irgi domina… Taip
[/quote]

[/quote]

MirktValgyk tą ko nori, reiškia ir organizmas to noriNekaltas

MirktValgyk tą ko nori, reiškia ir organizmas to noriNekaltas

[/quote]

Gerai butu Juokiasi

Tavo organizmui reikia narkotikų. Netiki? Pabandyk du kartus - ir įsitikinsi pagal tavo principą.

JuokiasiO kam man bandyt…Juk pats tai nenoriuNekaltasLabas

Maisto derinimas pagal kraujo grupes pasaulyje gydytojų, dietologų ir mokslininkų yra vertinamas labai prieštaringai… kiek tyrėjų, tiek nuomonių.

Aš tai pavyzdžiui skeptiškai žiūriu į maisto balansavimą pagal kraujo grupesNekaltas

apsilankyk berots kaune esancioje diatologinei klinkoj, girdejau, kad ten rimti zmones dirba, pades Šypsena

tai visiškai moksliškai nepagrįsta teorija… visa esmė tame, kad atsisakoma kai kuriu produktu ir del to gali kazkiek pasikeist savijauta ir svoris… kiekvienas turetu pagal savo organizmo poreikius ir savijauta atsirinkt ka valgyti… deja, ne pas visus tas mechanizmas yra Nekaltas