<b> Kuo skiriasi cyberex nuo BYRKAKAKLIO?</b>

Tai nesupratau tu shutle ar jis tave 9.5 karto per diena padaro? O kaip suprast ta 0.5 karto? Nuleisdamas ishtraukia?Cha chaCha chaCha cha

Aš tai supratau, kad jie klasiokai ir vienas kitą per pamokas varo. Per informatiką spėjo 9,5 karto, o matieka dar nesibaigėTaip

Va tai jiem smagu! Ale ir mokytoja nemato!
O as galvojau , kad shutle tik tolete savo smaugli smaugia , o pasirodo dar ir su ciberex per pamokas varosi!
O koks brudas shutle! Taigi jis neishtikimas mustah ir Drexl! Gejus neraliuotas! Reikia ji AIDS uzkrest, kad visus istrucitu!Cha chaCha chaCha chaCha cha

Mokytoja mato ir ne tik, ji ploja taktą Cha cha

Sorry, bet matieka desto Jakimaitis ir jis Ne i mokytoja tikrai nepanashus…Aš nekaltas O del gaidzhiu tai nueikit su GAIDYS(Ex -SeiI) pasiwaryt - tas tai real pyderas, tai galit ne tik sau, bet ir savo teveliams pasiulyt? O gal jus pacios (O GAL NET PATYS ?! Šypsena) link sexMazhumu traukiat ? Nes ish pokalbiu temu tai kitokiu kaip &quot;Gaidziai&quot;, &quot;pyderai&quot; ir pan. nerasi. Blogai

Geriau paieškok, gaidžiuk Labas

Daug ieškojau, bet niekur neradau . Liūdna

Tada pasiziurek y veidrody ir tada tiksliai pamatysi!Cha chaCha chaCha chaCha cha

Cha Šypsena Wis dar nematau Šypsena Liežuvis

Tai uzsidek veizolus arba nusivalyk veidrodi!Cha chaCha chaCha cha

Nu plet vakar visa diena ieshkojau, bet - deja Liūdna - nieko neradau Ne Nesekas man… O veizolu taj man tikraj nereikia ŠypsenaTaip Wahaahaha Šypsena

matau tu ne tik del savo matiekos ir IT kontoliniu nuo proto nusokes…
Cha chaCha chaCha chaCha cha

Nu lyg ir proto stygiumi nesiskundzhiu Šypsena Nors pas Blonski Taip kai nueini i laborus jauchia mano shirdis kad bus pyyzzzzeee Liūdna

Klausyk kam cia ydomus tie tavo koliai, laborai, blonskiai? NX varyk su jais. Cia blin ne intelektualu klubas! O jei smegenis perkaito, tai gali pasiilset psixiatrijos ligonionej!Taip