<b> Kuo skiriasi cyberex nuo BYRKAKAKLIO?</b>

Nu zhinai, vakar aluchio ikales taikytis norejau, bet jei jau teip tai ka gi - &quot;Das ist Krieg!&quot; Cha cha Kas vokishkai moka supras. Antras kovu LP - cyberex round’as Mirkt Kietas Dzin-dzin ! (Chia tipo gongas) Bum ! Bum! BUUM ! AAAaaaaaa! Mirkt LP, tavo galimybe ka nors pavaryti Blogai lygi nuliui, tai nustok shiaushtis, nes ne viena supykt moki Mirkt ;] QQ, kur dingai - jei forume bijai ka rashyt tai nors privachiai ! Liežuvis O apie kabinejimasi - dar i teisma paduok Mirkt Liežuvis Cha cha

[/quote]

Tai prisipazink tu girtas ar mano speliojimai pasitvirtino- daunas?Cha chaCha chaCha cha

O tu nesakyk kad aluz negerai Mirkt Nu pasakyk nors viena zhodi priesh Mirkt Ir ka, jau alauz ishgerez po Banga landzhiot negaliu ? Cha cha Liežuvis Kietas

2 cyberex: tai tu pirma gert ismokApakęs , o tai prisigeri iskart apsivemi, apsimezi ir uzsmirsta nuo taves visa BANGAIgnore

Šypsena Labaz Mirkt

Labas jei teisybe rashai. Kaip yra?Labas

Wisko boona Šypsena Cha cha Šypsena Taj wa Šypsena Šypsena Šypsena Labas Ash tikraj Taip megstu beleka ir belekaip daryt Šypsena

Ziauriai fainas klausimas!
Fine!!!
Mirkt

Cha cha Cha cha Cha cha

,

,

Aga, ir mano mazhai sesutei patiko Šypsena Sako &quot;Wow! Ji (nesusipratusiems aishkinu - LiaudesPrieshe) turbut mamos neklauso &quot; Šypsena Cha cha Taip

Tu vel girtas, ar shiaip neraishkiai mintis destai?Cha chaCha chaCha cha

ASH WEL POKSHTAUJU Šypsena Cha cha Liežuvis Taip

Kazkokie idiotishki tie tavo POKSHTAI!Šypsena Cha cha Liežuvis Taip

To cyberex:
Ei birkakakli kur dingai?Ne

Duodasi turbūt su Shutle, gaidžiai gi randa užsiėmimų Cha chaCha chaLiežuvisBučkis

Deja, ruoshiaus kontrui matkes ir informes ! DnD mode’as Mirkt

Nipizdi! Su shutle daveis! Matekai savaites nereikedavo ruostis! Vakare permetei zadanijas y vsio aisku!

Jiems per savaitę turbūt šiknos ištinoIgnore ir dantys išbyrėjoCha cha nuo gaidinimosi. Kapotis per šik*ną visą savaitę, tiesiog gineso rekordininkai ApakęsTaip

Sveikinkit mane - informes 9.5 o matiekos nzn Mirkt Shiandien mushu Alus! Šypsena
Cha cha Kietas