</b></i>kiek sunaudoji alaus prie PC ???</b></i>

kiek sunaudoji alaus prie PC ???

man tai bent jau 2l (kap min) sueina ir, nieko sau negaliu padaryt… Mirkt

na gal ne visi ji megsta, bet ]-[ stiliaus zmones man atrodo, kad jo tikrai neatsisako… Cha chaCha chaCha cha

Alu geriu tik su draugais - daug smagiau. Tada galima ir virs 2 l.

O tai ka daryt, jei PC man geriausias draugas ? Ne tik darbe, bet ir namieMirkt

Ką ką … jei jau taip tai išvadas reik daryt. Mirkt

Ok, as ir toliau mauksiu, nes matau, kad cia man nieko i kompany (be pc) neatsiras… Mirkt Bet muzonas - only trance…Gerai+geros ausines… Mirkt O jei kas skambija, tai tada velniai zino, kas daros… Cha chaCha chaCha chaCha chaCha cha

NA jei programinu, tai 0.5 litro smegenu veiklai paskatinti ne prosali buna. Na o jei 3 bonkas suvartau tai tada nieko gero nesigauna ir klausausi muzikos arba filma ziuriu.

Niekada negeriau ir negersiu Alus.

It is a kind of shit…

matai kaip tau nesekas!

alaus? Apakęs Apakęs Apakęs

Nu kazin!Šypsena

Aj, nu tada norrmaa Cha cha

Tai ko tai issigandai!Cha cha

Kiek sunaudoji PC po gero kiekio alaus?
Va kur klausimas…

Niu shiandie tai 0,33 litro “Shwyturio extra light” buteliuka ishgeriau…Aš nekaltas
O dazhiniausiai tai mineralini wandeni geriu prie pc Gerai Šypsena

Siandien 0.5l isgeriau ir tada pamiegojes siek tiek prie kompo sedau. Kartais buna ir zaisdamas sachmatais prie kompo gurksnoju, apie 0,5l uztenka.

Prie PC labai retai alkoholį vartoju, bet kartą bangos “noriu suspažint” forume buvo tema “nakvišų klubas”, tai bediskutuodamas 0,5 L degtinės išlaužiau. Kadangi gėrėm ir virtualų, visi galvojo, kad vaidinu su klaidom rašydamas…o klaviatūrą maigyt tikrai sunku buvo Cha cha

As tai isvis negeriuCha cha

tai dar paklausinek kiek mergu kas isdulkina prie kompo sededamasPiktas ot zmoniu atsiranda…