<b>Grandinėlė</b> - ant rankos, kaklo, kojos...

kartais užsidedu, bet dažniausiai ant rankos Taip, labai nemėgstu, kai žmonės nešioja ant kojos…man negražu…

as tai ant kaklo nesioju Taip ir uzsikabines pakabuka - savo horoskopo zenkla Nekaltas zuvys sejp Nekaltas

niu as tai pvz nesioju ant kaklo ir ant kojos. Ant kaklo tai toks akmenukas kuris atsiait laime nesa, o ant kojos tai siaip grazu. Bent jau manMirktCha cha

ash ir zuvys Liežuvis Bet kas del grandineliu, tai tokiu paprastu neneshioju.

Turiu grandineliu ir pakabuku, bet nenesioju. Nesioju tik grandine (lenciuga) prie sono pasikabinus

as trai nesiojau grandine(pabreziu,ne grandinele) ant kairiojo kiauso,bet ple po keliu savaiciu man kiausus nutryne ir dabar esu nebevaisingasLiūdnas(((

as pries GRANDINUOTUZ

Nesiojau ant rankos eniau,bet nuruko manŽliumbia dabar $ tauapau masiviai aukso grandinelei ant ranos,man titokio metalo nepripazystuŠypsena

nesioju tik ant kaklo nes mano laminga grandineleŠypsena bet mna nerealaii fainai atrodo kai ant kojos nesioja…

Grandineliu taj nenesioju Ne… Turiu grandine kuri kabo kartais ant kelniu… Nekaltas

blyn priminet man skaudzia tema as turejau sidabrini zieda ir jura is manes ji ateme ble!!! negaliu

ant rankos tiesiog malonu kazka turetiŠypsena

shavnuolisŠypsena

Svenciu proga uzsidedu grandinele ant rankos ir ant kakloTaip
O kasdien nesioju tik pakabukus bei apyrankesFlirtas

Ant desines rankos nesioju grandinele nenusiimdama jau kokius du metelius…pamirstu net,kad ji tokia pas mane yraMirkt
Ant kaklo irgi dazniausiai kabo grandinele,nes kai pripratau,jei nieko nepasikabinu ant kaklo, daba kazkajp be rysio jauciuosiŠypsena
Niu siaip turiu ir da viena grandinele…ant rankos…su pakabuku ant kurio uzrasyta TRUST…buvo laikas, kai galvojau, kad nesiosiu nenusiimdama niekad, bet… tai va daba nebent svenciu progom uzsideduCha cha

seip mana labai grazu kai paneles turi nedidele grandinele ant kaklo, ant rieso ir pan… svrbu kad ji butu nedidele… Cha cha pats seip nenesioju, na nebent ant kaklo, na bet ten pagrinde geri prisiminimai arba mobilus Cha cha

Nesioku auksine grandinele ant kaklo ji nieko nesimbolizuoja tik primena man mano kriksto tevus kurie ja man padowanawo
Šypsena

" Bučkis "

fee Veee

Nekaltas