<b>Grandinėlė</b> - ant rankos, kaklo, kojos...

As labai megstu neshioti grandinele ant kojos.Mirkt Ji labai graziai atrodo, ir derinasi prie dauglio drabuziu. Ant kaklo grandineliu nelabai megstu nesioti nes nelabai patogu, keistai jauciuosi, nu tik kartais uzsidedu…
Ant rankos tai daznai nesioju…Šypsena

Mano mama iki šiandien nežino, kad mano pakabukas-delfinas sudužo i tris dalis Liūdna Liūdna Liūdna
Dabar turbūt žinos …Cha cha Baisu Baisu

Simbolizuoti ji gali tik viena, tam tikra padeti visuomeneje Cha chaCha cha

as nesioji ant kojos ir ant kaklo, sidabrines Šypsena siaip patinka sidabras… o GRAZIEM bernam GRAZIAI atrodo mediniai karoliukai Mirkt bet cia tik GRAZIEMS Apakęs Šypsena

Netox jausmas,kad kazkas varzo mano laisve…lyg suo prie pavadzio.!!nu nea - nepropaguoju Ne

seniau nesiojau sidabrine grandinele ant rankos…labai ja megau, bet pameciau Nustebęs

neshioju tokia grazia stora sidabrine grandinele ant rankos ir ant kaklo . Man labai grazu Mirkt

dazniausiai tai nesioju ant rankos arga ant kaklo. Turiu viena kuria reikia nesioti ant kojos bet ja tik kelis kartus tebuvau uzsidejusi!..

ant merginos grazios kojytes labai gerai ziurisi grandinele, o siaip as tai nenesioju, nes man nepatogu su ja visai, kazkada nesiodavau, bet kai sportuoji ar i pirti eini reik nusiimt tai ir nusimeta kur, ant rankos tai kazkaip nebandziau Aš nekaltas, o mediniai karoliai tai man kazkaip nei shis nei tas medzio gabala nesiot ir neesu as kox banglas kad medi nesiociau, cia jums ne kox peace Cha cha

man grandineles kazkaip nelabai patinka,nors turiu sidarbrine ant kaklo ir auksine ant rankos.retai jas nesioju

neniashioju,nes mano nia tox stilius…mieliau neshioju papuoshalus ish odos,kriauklychiu ir pan.

ant kaklo sidabras, ant rankos sidabras. ir turiu kazkokia silpnybe panoms su grandinele ant kojos…

Liežuvis

Liežuvis

Liežuvis

Liežuvis

neshiodavau sidabrine grandinele su agato akmeniu…bet nznou kodel dabar neneshioju…neshioju ant kaklo toky kitoky papuoshalaŠypsena…dovanaDrovus

grandineliu nenesioju…tik pakabuka ant kaklo,bet tas prisistas ant odinio dirzelio

Nesioju lenciuga ant kojos su 20kg svarmeniu Cha cha Pavargęs

nu kol kas turiu sidarba tik ant kaklo bet galvoju greitu laiku isigyt ir ant rankas o ant kojos tai vaikinams tai tikrai netinkaNe o vat merginoms tai labai tinkaMyliu