<b> FOTO

FOTO

turiu nauja foto dienorastyje “pirmadienis”
PRASAU VERTINTI Gerai ARBA Blogai

juokinga Šypsena

Gerai! stai mano vertinimas!

xexexexexexexe, net nezinau kaip cia pasakyti Cha chaCha chaCha chaCha cha tikrai juokinga MirktLabas

nu kad kazkaip… baiko truksta…Šypsena

je baiko truksta
jau cia susitarem su vienu tipu del suzukio
bus matyt kaip ten bus

sveikiju Cha cha teisinga pradzhia Taip

aciu LOCO ir tau laikas gera pradzia daryt
gera pradzia puse darbo Šypsena

NIDA buk gerute… tai jau dba nusimanai tuose dydziuose gal gali cia parashyt… kaip pasirinkt ta dydi… nu man irgi aktualu.

Gal ir biski juokinga bet Gerai

nueini ir matuojiesCha chaCha chaCha cha

seip is tikruju juokinga. as seip 36 dydi perku bet laiminga buwau kai 38 svarka dave o kelnes dar didesnes uz svarka reik. aisku geriausiai matuotis. ypac salma nes ka jie raso ant salmu ne visada teisybe. man turejo tikti salmas 2 dydziais didesnis. o sita firma tokius daro kad visi telpa i mazesnius. vat. matuokis butinai.jei dar kas rasyk emaila man.

JĖGATaipKietasKietas

viskas OK tik su tokiais batais tikrai nepavaziuotum! Cha cha Cha cha Cha cha Na bent jau pavaras sunku junginet butu Cha cha Cha cha Cha cha

[quote] energie rašė: viskas OK tik su tokiais batais tikrai nepavaziuotum! Na bent jau pavaras sunku junginet butu
[/quote]

o as atvirščiai su kitokiais nepavaziuoju taip pat kaip ir dauguma kas su britvom. tokie batai yra patys patys arba bent jau is isvaizdos labiausiai panashus ir tikruosius racinginius. Geriausi skaitomi AlpineStar kurie yra butent TIK tokios formos ir kaina ajna nuo 200 doleriu ir i VIRSU

Gerai Cha cha Šypsena

Viskas pasakyta

Miela net akutem paziuret,kad man tokia pradzia…Mirkt

Gerai

Cia ziuri kaip Bonka isimineju.