<b>†</b> Statistika: Mire hardai (pasidalinkite skaudzia patirtim)

Va va, del tokiu bajeriu ir mazina HDD garantijas

pas mane ner dvd tai kazin mano 60G WD ruosiasi i ana pasauli (o jei ne i ana tai apsirgs badais tai jauciu tikraj)

mano mire fujitsu 20gb po 1metu 2men, nu tiesa sakant reikejo dabaigtCha cha nes jau vos vilkosi ir badu daug buvo o bms’e nekeite tai sugalvojau gera iseiti. ir pakeite i maxtor 20gb dar ir iki siol veikia jau apie 1metus. dar kazkada turejau 3gb wd, tas ir sugedo.

pirmas 1.2 gb seagate kazhkur 1.5 metu
antras seagate 8.4 gb kazhkur 1 metai
trechias seagate 8.4 dabar dvesia jau 2.5 metus naudoju ir ~300 mb bedu. greit dves… Šypsena

Fujitsu 20Gb 7200 - mire po dvieju metu.
Pakeite i NAUJA wd - pasirode brokuotas.
Pakeite i kita toki pat - kol kas 3 menesius veikiaMirkt

Pas mania darbe Fujitsu 2 po 15GB nuo karscio pradejo nesamones daryti, PC negaledavo nei perskaityti duomenu nei irasyti, kaj atsaldavo - viskas normaliai buvo. Poto visaj numire. Ui darbo turejau kol duomenis atstacew. Daba prie naujo HDD istacew DIDELI cooler’i - hards net neisyla Šypsena

Sedziu ant suluzusios kedes ir mastau: metosi ant palinkusio stalo du hardai (Maxtor 10,2 GB ir WD 6,4 GB), bet ju kaip ir neturiu Liūdna Tik susikelk failus ir pareis viskas nafig. Paguli kiek laiko, vel atsigauna. Porai dienu… Po to pora savaiciu ilsisi… Nu kaip pasakoj, jau pradejau manyti, kad jiedu gyvi… Ypac Maxtor.

3,2GB Samsung porą metu atlaikė.

pas mane mire Fujitsu 8,5Gb po triju metu darbo Segate 13 GB jau trys metai eina nors smugiu turejo, WD 40Gb Geraikolkas veikia puikiai jau metus

mano- fujis, 20GB, patraskejo pora dieneliu, pasioziavo ir mire nuo JU…
o tox jaunas buvo, vos puses meteliu… :confused:

Quantom bei IBM du mire ir jie yra gaidys.
Seagate yra jega.

seagate zhinoma yra jega, bet man patinka IBM, turiu ji nuo pavasario ir dirba kaip per sviesta.

Nors dabar kur planuoja ishleisti naujas baracudas su serialATA, tai jos lygiu netures Gerai kiek skaichiau info apie ju prototipus, tai ten zhverishki hdd.

Turejau du mirusius:
Seagate 4.3GB sito gaila, ilgai man jis atlaike Liūdna
WD 20GB cia tai nieko tokio, pakeite

Na del to pritariu tau Taip pas mane jau tris metus jis gyvena kartu su WD (sis laiko jau beveik pora metu)
…o buvo mires tik vienintelis - Caviar’as Blogai
P.S.Beje norejau paklausti apie Maxtor HDD, daug kas juos peikia,bet man jis buvo labai geras, problemu neturejau visai Gerai

Nu pas mane jau apie 2,5 m Fujitsu 20GB Silent Drive
pfu pfu pfu dirba ir dar netraskaCha cha

na papasakokite dar Šypsena

BigFoot- 2,1 GB, mirė po to, kai iškrito ant esfalto.

cia pavadinciau nelaimingu atsitikimu Cha chaCha chaCha cha

Fujitsu 20GB uzsilenke po metu,nuo intencivios eksplotacijos,dabar turiu SAMSUNG 60GB 3metai garantija,tas ir gelbes manauJuokiasi

Pries kelias dienas mire du servo hardai western digitai.(blemba mirorai buvo).
kazkada turejau samsunga 4,3Gb, nuejo badais.
o jau tu po puse gigo tai gal kokius 20 prie savo akiu palaidojau.
viena pats sukuliau, bemaunant dzemperi isslydo is ranku, dar pagaudziau kaip karsta bulve ir teskesi vargselis kampu i zeme. Draugas sake kad tuo momentu labai graziai atrodziau, kazkas panausaus iPavargęs.