<b>†</b> Statistika: Mire hardai (pasidalinkite skaudzia patirtim)

Wasaros statistika:
subyrejo 4vnt. fujitsu HDD po 20-30GB

…kas bus toliau???

Cia apie hardus matau… Aš nekaltas Tai tada nesigirsiu kaip proca suvariau ir menesy uzh dyka dirbau… Nustebęs

tai kiek uzdirbi? Cha cha

o as proca sukepinau ir pakeite firma Cha cha Cha cha

Yra skirtumas - jei sukepini ir akivaizdzhiai nesimato, GNT keicia, na bet kai kristaliuko kampa nuskeli - tai 3.14zda Liūdna 1Ghz procas buvo… Tada nesenai pasirodes buvo… Kaip dabar 2.4Ghz Nustebęs Pasikabinau prie kompo atsiminimui… Cha cha

anyway - procas - ne hardas… uzhsiciaupiu…

Tiesa Cha cha Turiu dar Quantumo 40Mb ir WD 20Mb neveikiancius… Cha cha Gal kas muzieju steigiat? Panashiu exponatu ne viena atkasciau… Cha cha

Ant mano ranku mire hardai:
1995 metais 210Mb berods Maxtor. Gyveno ~1metus. Talpus buvo Šypsena. KLIK ir vsio
1997 netekau 3.2Gb Samsung. Paturejau ji ~3men. apie 500Mb “nuejo” BAD’ais
Kita skaudi netektis 2001-2002 40Gb IBM 7200. Gyveno 3-4men. Didele tikymybe, kad neatlaike dideles FSB 150MHz (PCI 37.5MHz)
Isgyvene:
850Mb Seagate,
1.7Gb Seagate,
3.2Gb Quantum Fire Ball
6.4Gb Quantum
20.0Gb 5400rpm Fujitsu
40.0Gb 7200rpm Maxtor

Sveiki, kiek skaiciau tai wd, maxtor, ir dar kazkas prieme nutarima
kad hardam bus garantija tik metai. turbut kai tik pasirodys nauja laida.
Taip kad pirkit hardus kuo greiciau

Sygeitas 1,2Gb mirsta pas mane,karts nuo karto bandau gaivinti ir nieko.O tarnauja tai ilgai nuo 1996m.Net gaila skirtis Liūdna .O seip buvusiam darbe tai Maxtor laidodavau kas savaite(po 500MB). Šikšnosparnis Nors kodel tai pats nezinau,kogero senatve… Cha cha

seagate 2.1GB mirsta mirsta ir numirt negal, tik zviegia kartais kaip parshas, bet as ji pakeiciau, nes uzkniso jau, bet dar negali sakyt kad mire, gal dar ka padaryt galima? nezinauŠypsena

Nu pas mane ne tokia karti patirtis su hardais.
Nemire:
Samsung 3.2Gb 1998-2000;
Maxtor 30Gb 5400 RPM nuo 2000 iki dabar

Mano pirmasis buvo Samsung 1,2Gb, vienu metu lyg ir badu buvo atsirade, bet matyt tai buvo tik smulkus nesusipratimas. Pardaviau po 3-4 metu sveikuteli. Barskejo baisiai, bet tai vienintelis nusiskundimas. Toliau mire du WDC 6.4GB(WDC36400 ir WDC26400). Geras modelis buvo, tik kad pirmaji stuktelejau per stipriai, tai atsirado keiciantys vieta bad’ai. Gerai kad buvo garantija tai pakeite i analogiska, kuris deja buvo jau kazkur panaudotas, ir is karto man nepatiko sklindantys is jo itartini garsai. Po keliu men. pradejo pauzint, panasiai buna kai fat’ai nevienodi. Pauzes ejo vis ilgyn, ilgyn, kol galu gale nusibaige hardukas… Dabar pora metu turiu Fujitsu 7200 20Gb tai viskas ore. Na ir yra cia dar toks Samsungas 3,2 po truputi mirstantis, gal pora metu atsilaike be bad’u. Tiesa sakant nesu uz ji atsakingas, tai nezinau kas ir ka su juo dare.

FUJITSU 2HDD 20G per 2 men. dirbo apie 6 men. Labai Bijau bo ir namie toks stovi bet jau 18men ir dar gyvas. p.s. gal kas norit pirkti pigiai atiduosiu Liūdna

mire 60gb maxtoras 7200rpm po menesio nuo pirkimo brokas turbut…

pakeite man i ta pati maxtor ir jau kokius 4 men. laikosi gerai, jokiu broku ir veikia stabiliai…

IBM - 30Gb 7200rpm , neaisku nuo ko
WD - 60Gb 6500rpm , net trys numiro… kazkoks nesuderinamumas su NEC DVD
Quantum SCSI - 2Gb , senatve

o pagal garantinius is klientu : Fujitsu , Maxotr ir WD - eiliskumo tvarka

ai dar Seaget’ai… ne vieno Šypsena

man kolkas tik vienas Cha cha
IBM 40 gb
O tai poto BMS pakeite ji i nauja IBM Vancuver 40 gb Gerai tai dirba kaip bite jau puse metu Gerai

Nu ka gi… Shia wasara kaip niekada wisiem ish eiles dwese hardai. Wisu newardinsiu. Man pachiam nushowe Maxtor 40GB 5400, turbut guolis nusprogo, o paskui ir biosas nebemate. Bet bad’u nebuwo. Tai “Microworld” ISH KARTO, be jokiu ceremoniju pakeite y Seagate 40GB 7200 Šypsena Tik kad jbtwjmt!! Kiek infos nusprogo… Ne

Kitam draugeliui irgi panashiu metu (sakiau gi, kad wasara buwo nekokia) nusprogo Fujitsu 20GB 5400. Per pora dienu ish BMS lygtais gawo Maxtor 20GB 5400.

O dar wienam tai po 6men. kazhkur Seagate 60GB 7200 keistus garsus leidzhia ir weikia tik pakreiptas wiena ypatinga puse (pusiau kreiwai). Jei jam infa nusprox, tai jauchiu chiuwaz ish 9 aukshto ishshox Šypsena Ten gywena.

Tai wat. Gaidys tie hardai daros, nu ir nx Ignore

mano draugas tai numirdino saegate 5400 rpm 20gb, o ne seip numirdino…kai i granatini nunese, buvo nuskilusi plokstele hardo Baisu va taip buna dar Šypsena jis jo net numetes nebuvo, dirbant kompas dradejo rekti ir isjunge Mirkt

prisiminiau kai pas draugeli hardas nusprogo, tai tas harde esantis diskas isove i virsu per kompa ir i stala ismigo

man buvo perkaites quantum fireball 6.4 gb ta apacioj plokste kur galvas valdo kaisti pardejo ir skylė pradejo nevaldyt galvu

gal kas nori nugaišusius hardus pasikeist į veikiančias PS2 klavas? nes jau baigiasi detalės remontui Cha cha

Nu as savu hardu negadinu, tik svetimus Šypsena

  1. 4.1GB 5700rpm atrodo Maxtor sudeginau jungdamas prie kito PC.
  2. 40gb Xrpm Samsung tokiu paciu budu Šypsena
    Abu hardus BMS pakeite naujais Gerai

Turiu veikiancius hardus:

  1. 1.2gb 5400rpm Seagate - sukasi nuo 1996, nera nei vieno bad sector pakolkas Gerai
  2. 10.2GB 5400rpm Samsung - sitas irgi neturi bad sectoriu, veika kaip priklauso, nors mates visko: buvau netgi nuo masinos paneles bevesdamas namo du kartus numetes ant zemes Šypsena bet veikai ir tiek jau daugiau kaip 2 metai Gerai