<b>A.F.N.</b>

A.F.N.

Čia užsiregistruokit tik tie kurie nori, kad per bangos gimtadienį ir šeip per šventes nebijotu pasakyt aš alus forumo narys ir mėgstu gerti alų Aluskartais daukAlus
TAIP KAD ALAUS NEGERIANTYS IR BAILIAI ČIA NESIREGISTRUOJA

As Alaus formo narys!

Kaip pirmam užsiregistravusiam nuo manęs AlusAlusAlus ir ne tik virtualiai, kai susitiksim realiai išgersim(atstumai alaus nariams neproblema)

Aš alaus forumo narys, mėgstu alų, ir per bangos gimtadienį galėsiu tą įrodyt netikintiemsŠypsena

Gaila, bet bangos gimtadieni negalesiu dalyvauti Liūdna

Nepergivenk, aš viską filmuosiu ir kaip tik po to turėsiu atostogas, tai palėksiu į Klaipėdą ir parodysiu ta siaubo filmą.KietasAlus
Beje sveikinu naują AFNjam ir giAlus Įsveikata

as alaus forumo narysssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss

Na as irgi alchoholikas Cha cha , bet su saiku ! Birzuose alaus negerti geda Šypsena , o del bangos gimtadienio tai nezinau , nes man data nelabai patinka Liūdna (t.y. kertasi su kitu renginiu)

nu ka, siaip aluti padegustuoti tenka kasdien… manau pritapciau jusu alkoholiku bendrijoje… na, o pabaigai dar po viena Alus , kad kelelis nedulketu…

O as ar galeciau tapti nariu? Niekada neatsisakau alaus!

YES tu jau A.F.N AlusAlusAlus

me too

me beer 4 3

alaus forumo dalyvis…nu manau viskas tuo pasakoma…BET deje i Vilniu atvykti negalesiu Nustebęs

Da negusto cia jusu negusto. Tai jau tadu ir as prosojungiu Šypsena Alus

SVEIKINU ĮSTOJUS Į A.F.N
Johnny Bravo
Varliūkštis
[E©C]ZippY
Sigiux88
gazas69
Kadafis
Uka*
pancio
Me beer43
swalker
Babauzis
tikiuosi galiu įrašyti ir darbo karvė(bet vyras), martinez
nu ir superclean
14 tai jau normaliai .
Prie progos visiem pastatysiu AlusAlusAlus

tikiuosi, merginos priimamos lygiai, kaip ir vyrukai? as juk irgi megstu alu, kas kaltas tik, kad mano skrandzio talpa nera labai didele, bet kai viecikes atsiranda, butinai ipilu kokios extros.
labai liudna zinia, noriu i bangos gimtadieni, bet pinigelio ner! viskas aliai cento balto suskaityta. gal kada kita karta ispuls galimybe pauzt…

o siandien dar neproga?.. gajla… Nustebęs

Visiem gero savaitgalio, te jum alutis liejasi laisvaiAlusAlusAlusAlusAlusAlusAlus

KietasKietasKietas Na kiek jau perkosta to gerimo per inkstus o kiek dar bus…
uz GeraiAlus alu ir forumaAlusAlusAlusKietasKietasKietas