Auuu...gal yra cia tokiu???-vegetaru!

Auuu…gal yra cia tokiu???-vegetaru!

Siaip noreciau suzinoti,kitu nuomone apie vegetarizma,ir jei tokiu cia atsiras,tai del ko pradejote kreipti demesi i savo mityba? kas paskatino?Ar tikite kad zmones ,nevalgantays mesos yra jautresni?

Jautresni - kam?

Mano nuomone visi kraštutinumaiBlogai.

ne turbut cia visi mesaedziai…Cha chaCha chaCha cha

Galiu sakyt kad esu pusiau vegetare Cha cha nes mesos galiu nevalgyti is vis, na, nebuna poreikio, bet kartais tenka, nes tingiu gamintis ka nors atsikrai Šypsena
Bet jautresne nesu tikrai niekam Nekaltas
O poziuris - manau jei tam zmogui gerai, kodel turetu but man blogai? Is tiesu esu gyvenime maitinusis pora menesiu vien vegetariskai, bet ne Lietuvoj. Vireja buvo is Kubos… Niam niam Niam niam kai prisimenu tuos patiekalus, seiles net dabar teka Šypsena

Nemanau, kad tikras vegetarizmas yra labai sveika. Pati mėsai labai abejinga esu, bet jos visai negavus kokias 3 savaites, galiu ir sudraskyti ką nors dėl kokio mažučio karbonadžiuko Taip

As galeciau apsieiti be mesos, jeigu gyvenciau visuomeneje, kur dauguma butu vegetarai. Dabar juk ne visada buna ka valgyti vegetarisko. Nuejus i svecius daznai vaisina mesa, visokiuose vakareliuose gamtoje kepami saslykai ar desreles - butu abidna alkanam ziureti kaip kiti valgo.

Nu niaa… atsisakyt vasara shashlychioko, o ir siaip visokiu parukytu desryciu… nu niaaa…

o as tai jau senokai be Kiaulė ir kitokios mesos gyvenu Šypsena man tox gyvenimo budas tinka Taip taciau nereikia prisiverst atsisakyt mesos jeigu jos ziauriai norisi. tiesiog kai kuriems ateina tox laikas, kai mesa “nebetraukia” Šypsena. aisq, visiems priezastys buna skirtingos…

Asmeniskai as neisivaizduoju kaip taip gali buti, kad negaletum gyventi be mesos?
Jei jos yra paruosta- gerai, valgau.Jei nera - dar geriau…Šypsena
Bet kad negaleti be jos gyventi - kazkokia (narko Šypsena)manijaKanda
Labas
Is tiesu as i tai net nekreipiu demesio.Kas ka nori, tas ta valgo.Kad ir MoterisarVyras…Juokauju, neissigaskitJuokiasi

Taip, yra čia vegetarų, pvz., aš. Pagrindinė priežastis, kodėl nevalgau mėsos, ta, kad valgyti lavonieną prieštarauja mano moraliniams įsitikinimams, o be to, lavonai labai jau neestetiškai atrodo…

Kiek gi žmogus gali tempti be mėsos - užsilenksi. Cha cha

Tempiu jau aštuonerius metus ir vis dar gyva… Laimingas.
O mėsos tai niekada nevalgyčiau. Fui, bjauru net pagalvoti apie ją…

Per 10 metų dar neužsilenkiau ir net negalvoju užsilenkti Šypsena
Bet vegetare savęs nevadinu, kartais valgau žuvį. O mėsa tai man nė pro kur, a) nepatinka skonis ir "tekstūra", bjauru man ir tiek. Veee b) psichologinės priežastys.

Kas dėl sveikumo arba nesveikumo tai gali būti sveikas ir mesėdis ir vegetaras ir atvirkščiai. (pvz. nevalgau mėsos bet mano racionas neįvairus t.y. kemšu vien saldumynus, vartoju per daug riebalų arba angliavandenių. Valgau praktiškai vien mėsą, valgau per daug, ir per riebiai, neįvairiai - abiejų atstovų organizmas anksčiau ar vėliau ims piketuoti Pavargęs.) Geriausias variantas (nesvarbu su mėsa ar be) valgyti saikingai, įvairų, naudingą (turtingą naudingais elementais) maistą. jei jau valgyti mėsą tai išgauti iš jos maximumą naudos ir minimumą žalos - valgyti neriebią ir baltymingą, ne per dažnai. Mano asmeninis požiūris - mėsa reikalinga vaikams. O saugusieji pilnai gali ir be jos, jeigu tik turi tokį poreikį.

Čia jau asmeninio pasirinkimo reikaliukai. Labas

turbūt žinot, kad yra keletas vegetarizmo tipų? Tie, kurie nevalgo mėsos ir žuvies, tie kurie nevalgo meėsos, žuvies, kiaušinių ir pieno produktų. Štai mano mama tokia. Sakykit ką norit, bet ji, prieš gal jau 12 metų tapusi vegetare, išsigydė visas savo ligas: aukštą kraujo spaudimą pvz. O anksčiau gerdavo saują tablečių kasdien. Dabar to nebereikia. Ir net išvaizda atjaunėjo. tai kainavo šiokių tokių pastangų, bet rezultatas - puikus. Gaila, kad aš nesu tokia valinga. O gal dar iki to nepribrendau. Nors mėsos man gali nebūti mėnesiais-nepasigesčiau jos.

A va as pries vegetarizma. Na bent jau mano organizmas. Vienu metu buvau del nezinomu paskatu atsisakes mesos (valgiau tik zuvi ir paukstiena), kadangi aktyviai sportavau, tai patikekit raumenukai ir energija neatsiranda vien is salotu lapu Šypsena. Taigi po pusantru meteliu tokio salyginio "vegetarizmo", pas broliene (ji stomatologe) profilaktiskai pasitikrinau dantukus Apakęs rezultatas- 6 naujos skylutes (ko neatsitikdavo net per 4 metus). Pirmas klausimas buvo: valgai "raudona" mesa? Sakau, kad va jau pusantru meteliu nelabai ji papuola man i raciona… Tai sako dar nevalgyk ir sveiku dantu nebeliks. paprasciausiai matyt mano genai kaip plesruno- mesaedzio ir negaves organizmas gyvulines kilmes tam tikru medziadu susstreikavo sugedusiu dantu pavidalu. "Atstaciau" savo mityba ir tfu tfu tfu, po paskutinio profilaktinio patikrinimo skyluciu 0. Tiesa, kaiulienos nevalgau nuo vaikystes Šypsena Darykite isvadas- ne visiem organizmas bus sotus vien zaliosios gamtos dovanomis ir riesutais. Pabandykite apkrauti organizma fiziniu kruviu 2-3 valandos po darbo treniruokliu saleje, ir paziurekite kaip jis "isves" vien ant kruopu Cha cha

JP.

kažkada išklausiau paskaitą apie tai, kad mėsa tai lavoniena ir baisiai nesveika Nekaltas bet tada dar buvau mokinė ir nesipriešinau, kai mama liepė valgyt Cha cha
šiaip nesuprantu tų, kurie sako "aš vegetaras, mėsos nevalgau. valgau žuvį ir paukštieną" Kietas
o tai jau negyva višta ar žuvis tai ne lavonas? Juokiasi nu sorry Liežuvis
apskritai pritariu tiems, kurie vegetariškai maitinasi dėl kažkokių ligų, ar tiesiog mėsos nemėgsta (skonio reikalas Mirkt), bet jei tiesiog šiaip sugalvoja, kad nevalgys ir kankinasi… Ne nesuprantu tokių Nekaltas