autotraukinys


autotraukinys

Savaitgali aptureta kelione vln-palanga-vln. I viena puse tuscias, atgal su kroviniu. Priekaba tai nu nafik, nezinau, kas ja gamino, na arba jau damusta issinuomavau. Galiu patvirtinti, kad bura turi sveika poziuri i priekabas Cha cha (atmetus fetisistinius aspektus). Auto siaip gerai tempe, tik kuro surijo 20 ltr/100 su tokia bure Baisus

o tai nx paciam vaziuot, tempti, kura pilti. kiek pinigu gavos parsivezti?

nx pačiam tempti, kai yra bura?

atrakcija Cha cha be to, uosvijoj gera darba padariau, atgal dar ir pora zmoniu parveziau. Del to, kad pats, tai viskas norma Mirkt

dabar galvoju, numerių rėmelius keičiau šitai ar dar ne Nekaltas Cha cha

sitai nekeitei, o dar ir uz reklama ant anu man nesusimokejai !!! Juokiasi P.S. ne remelius, o ratus sitai reik keist Cha cha rytoj priimtumet perbalansuot zieminius su diskais ir persukt tarkim is pacio ryto neotxadia ot kasy?

~650km pirmyt/atgal su tokiom sanaudom 130L x 4,4LT = 575LT + masinos lauzymas, pacio laikas. Klaipeda - Vilnius, kai reikia daniskas priekabas prasistumti, 24tonas uz 600lt paimu. tai cia toki myzeri uz 200lt issisiepes ir dar su navaru. tai ble nx jus patys vezates? nu nebent kokso tona, gal aisku ir apsimoka tada

kadangi nesusimokėjau, tai ir šitai pakeisiu

Domo, kad 20 litrų dujų, turbūt Šypsena

teko ir man tokia nuomot tai nafig ju svoris Šypsena

kot ir duju, viska suskaiciavus tai cia pinigu svaistymas Šypsena o jei dar priekaba nuomuot tai isvis

nu o jeigu pats važiuoji, nes reikia, tai px gal tą priekabą pasikabint, ar geriau mokėt pinigus, kad kažkas vežtų, tipo kažkur atvažiuoja, pasikrauna ir nuvažiuoja iškrauna?

trulikas jei sumoki maziau, nei kad pats vaziuodamas pasiemi, tai kas geriau? vaziuot paciam ir isleist daugiau?

vieną kartą naudojausi kabliu, buvau dviašę prisikabinęs ir važiavau mašinos parvežt. tai nx. aišku, man priekabos nuoma nekainavo ir kuras nekainavo, bet vistiek nx. žmogui, kuris mane ‘samdė’ gavosi 200lt pigiau nei samdyt tralistą su traliuku. tiek, kad man pačiam nervų daugiau kainavo, nes priekaba jokių šviesų neturėjo, priklijavau avarinius ženklus ir vsio Cha cha o ir kategorijos neturiu tokios. vilnius-kryžkalnis-vilnius. aišku, veiksmas naktį

domo, as jau rasiau, kad tikslas nebuvo vien parsivezti 700kg negyvo svorio is plng i vln. O del kainos - viskas kainuoja, nors ir ne tiek, kiek rasai. Jei drebeti del lito, tada tikrai ne su tokia srebike reik vazinetis Mirkt

gal ir gerai, kad nėra pas mane kablio

wilis, NEBENT tikslas ne krovinio vezimas, nes cia kitaip logikos 0.

domo, nu va, pagavai Mirkt

px, vis kažkas naujo ir įdomesnio.