autokilled for [venturis] trojanas.

autokilled for [venturis] trojanas.

  • paaiskinkit nieko nesuprantanciai,kas cia dedas? Pavargęs niekaip negalima padaryti,kad anksciau nuimtu autokilla?

Turi virusuota skripta, todel ir gavai autokill. Trink ta savo skripta, parsisiusk paprasta mIRC is mirc.com/get.html irnaudokis juo.

ash tokiu mirc ir naudojuos, be jokiu skriptu Nekaltas

na vadinasi pasigavai virusa paspaudus ant kokio nors linko su virusu.Bandyk trint ta esama mIRC ir parsisiust nauja is oficialaus saito.

Ištrink ta mIRC’ą (neišinstaliuok, o ištrink) parsisiusk nauja. Tada išjunk kompiuterį, vėl įjunk, suinstaliuok nauja mIRC’ą ir bandyk. Man tada visada pasileidžia Nekaltas

Gal netyčia vietinį tinklą turite po vienu IP? Ta prasme kiekvienas išorinio neturite nuosavo. Tai gal koks nors negeras lanietis ir naudoja tokius levus scriptus, o tu visai nekaltas. Na bet čia tik viena iš galimų prielaidų.

Aš pvz., naudoju xchat ir jungiantis per SSL nužudo taip, o jei per kokį kitą servą, tai ok. Gaidys koks tais.

va va, ir man taip buna… Maniau, kad jau sese kazka pridirbo, bet paaiskejo, kad ji mirc nesinaudoja. Tai man tas venturis atsiranda, kai mano internetas uzluzta, bet kai jis susitvarko, perkrovus kompa, vel viskas normaliai veikia Šypsena

Taij jej Dinaminis IP gali buti kad prisiregistruoji jau prie Blokuoto IP . man ir tiajp buna bet persiconectinu ir fsio

skambink savo interneto tiekejui ir sakyk kad kazkokie nesamones vyksta ;]] as taip visada darau. tjgi pinigus moki, tegu jie ir tvarko. nesvarbu ar pas tave virusas ar pas kuri nors kita tavo tinkle Girtas tu lauzai, jie taiso Drovus Myliu Tūsas