autobanginiai


autobanginiai

ar nelaikas butu ten sumazinti moderatoriu kieki, kurie duoda bana nezinia uz ka (man regis mano izvaizda kaikam nepatinka, pvz ubagsui), patys apie automobilius nesupranta nei bum bum Cha cha, naudingu temu pirmuose puslapiuose beveik nera, o jei ateina koks zalesnis vairuotojas ir paklausia informacijos, is jo buna issityciojama, nes jie patys negali jam padeti, t.y. nieko neismano apie masinas. ar ne laikas butu sudeti kompetetingus moderatorius, kurie bent kiek gaudytusi automobiliuose, o ne šudo malime, arba is viso juos panaikinti?

neburbėk tik Cha cha pats ten prisišikęs iki kaklo dar nuo seniau, tai nenorėk kad viskas kaip niekur nieko būtų

ka as prisikau? kad dedavau idomias foto i galerija, o ne 200 vienodu bmw ar audi? jei jie nesugeba bendrauti kaip zmones, tai cia jau ne mano bedos. kaip saukia taip atsiliepiu. tik beda kad jie turi papildomas knopkes Piktas

nemanau, kad del isvaizdos gavai bana, nes su pacio ubagss isvaizda isvis patyliu, sudejimas kaip pas mergaite, peciu nerasta, rankos is kaklo auga, garbanotas kaip 1950 metu mados moteriskaite, kudas ir su pilvu, tokie savo vyriskuma gali demonstruoti tik internete ka ir daro, atimsi is jo tas knopkes tai dar nusizudys Cha cha

Nu fcuck mai saking baisikal…kokio kujo su ta mazduke mano koncept image uzkirtot… ne fpiezdu nie krasnuju armiju neidomus nei tie moderatoriai, kuriu daznas is kibiro stacias atsigertu ar su veliava po stalu praeitu…nei man, nei prasalaiciams, nebent patiems susireiksminti… na lyba zakataline, kaip prie batonu skyriaus, kas antras su pagonais ar stukacioku etate…

sita rokabibau,stinkholiau,stunmamikiau ir tt ir tt…nesuskaiciuosiu tu visu tavo klonu. nemanai,kad banas uz dalyWacija persudyta?ne tavo rasyti postai? StuntmanMike | 11-12 22:39

StuntmanMike

mariusAstuomtreciuGimimo>nenori kokia grazia vasaros diena atvaziuoti i AB meeta ir pasakyti tam kudliui rachitui ubagssui i akis ka apie ji galvoji? Juokiasi

Pavarei, Welnigo kad net charia tresnula nuo juoko… ar tik nebusi mano klonas? Bud spok - tarp musu Paplepėkimp.S. spasibo adminam za novyje vnedriny to jest ¨a tu polovinu bochanky eshio po polam¨

Juokiasi Juokiasi Juokiasi

dr, tu gal nori atvaryt kokia grazia diena i gamta kur busiu su chebra ir pasakyt ka apie mane galvoji? kalbi vien tam kad kalbet,vistik protelio pas tave nerasta Cha cha

mariau, o vienam kinkos dreba? Juokiasi

faktas tas, kad kazka su lopais moderatoriais reik daryt (t.y. mest nx). manau atsiras armija man pritarianciu Kietas

Smirskau, manau liūdesiukas bus, kai armiją norėsi surinkt Cha cha

tipo tau ubags su droo2 gerai yra daro? Nekaltas Cha cha

man gerai Cha cha kai reikia ir pasidarkyt gali ir t.t. Kažkaip nėra man ten problemų jokių. Nesu turėjęs bano dar Cha cha

na, 83iam jau pasakiau kaip ir viska kazkada, nelabai ka ir bepridursiu, nes, o ka cia pasakyt troliui durnyciui, arsiai klava dauzanciu?.. o stinkholiui… sita, pasakyk tu man durnam, kaip cia yra, kad visur tu lieki uzdhintas, niekur ne vienam foriumiuke nepritampi keleta metu, bet uztat va cia va visai gausiai reiskies su skundais ir savaja, “svaria” nuomone apie nieka? Cha cha ar as cia kazko nesuprantu, budamas blogas moderas? Nekaltas Ir kaip manai, kieno nuomone svarbesne ar simtu tikru dalyviu pas mus, kurie tave ir ismete ne karta ir ne du is AB, ar vieno tavo nepritapelio vapejimai?

83>kad realiai as apie tave visai negalvoju,nes as taves nepazistu…kazkaip neidomus Nekaltas

dr,nu tai ir dusk su savo debiliskais pasiulymais,nes matai kiti debilai pradeda galvoti,kad man kinkos dreba Cha cha gyvenk tu tam kompe,bet bent realybej susiorientuok.

  1. kuriam forume as nepritampu? 2. neinksk kaip mergaite Kietas3. galetu foruma lankyti 500 pastoviu NORMALIU zmoniu, nei 50 degradu pasekeju Kietas 4. realiai autobanginiai virto amziaus vidurio krize ir impotencija patirianciu lochu blevyzgom Blogai

o kas tave traukia ir gan stipriai pas lochus?