Ausinės: Philips SHE8500 vs Koss Spark Plug

Ausinės: Philips SHE8500 vs Koss Spark Plug

Sveiki Labas
tai va galvoju plejeriui nusipirkti naujas ausines, bet negaliu apsispresti kurias iš šių dviejų modelių pasirinkti Philips SHE8500 ar Koss Spark Plug. Tai wa gal yra kas turėję vienas ar kitas ausines ir patartumet kurias pirkti? kokie butu +/- ju? Nekaltas

The Plug turi bishki problema su isemimu idejimu i ausys.
Philipsai (jeigu tie apie kurias galvoju) tie bishki sh, pabandyk Creative EP630, IMO geriausi kanalfonai ish esanciu lietuvoj.

Topocentras Šypsena

Turejau ir Koss ir Philips ausines, tik aisku ne situos modelius. Koss sakiau gyvenime nebepirksiu, nes toks tragiskas garsas buvo Veee O Philips produkta ir dabar naudoju - trukumas tas, kad zemus labai prastai atkuria. Bet, kaip sakiau, ne situos modelius turejau, tai konkreciai apie juos ir nepasakysiu. Tik taip bendri ispudziai.

p.s. kita karta klausk “klausimuose ne i tema” Labas

Esu bandes Koss. Ju skambesys labai geras. Ypac gerai atkuria zemus daznis. Tiktai mano ausims jos nepatogios. Matyt pas mane ausyse skyles siauros ir sudetinga tuos plug normaliai ikisti.

Creative EP-630 Gerai. Negaliu atsidziaugt Šypsena pirkau uzh 100 lt berods BMS’e.

nu wa, pasiemiau as tuos Kossus wis delto ir ispudziai pusėtini, istirkuju bosu tai kaip tik mano klausai nei perdaug nei per mazai pats tas, tik wa tas biski garso iskraipymas jauciasi kazkaip dusliai man rodos skamba, bet tai nieko tokio. tik wa db ziuriu kad jauciu neilgai tie kistukai i ausis laikys, nes kazkokie jau kieti pasidare nebe lb jau patink Ne seip tai wa db idomu ar tie creativai ep630 ar SE HPM-70 geriau grotų, gal jas kas bandėt lignit? Nekaltas

turiu panasonic kazkokias irgi plug tipo. avitelose ju marods turetu but. siaip kokybe tai nereali, bent jau lyginant su standartinem ipod ausinemŠypsena pirkau pasiklauses draugo…