Augalėlis iš kauliuko

nzn… paieskok inete kur nors gal rasi Mirkt

as pries savaite ar kelias pasodinau kelis mango kauliukus… tai dabar pasirode daigeliai… gal kas galit patarti kaip juos toliau priziuret…kur laikyt?

O as pries kelis menesius pamerkiau persimono kauliuka vandenin. Pries pora savaiciu maciau jau buvo islindes daigelis Gerai . Jei kas per ta laika besiruosdamas sventem neispyle mano stiklinikes su tuo kauliuku, manau, reiktu greitu metu grust ji zemen. Tik vat tolimesnis procesas man visiskai neaiskus Liūdnas
Kokios zemes, kokios sviesos irgi pampenturos tie persimonai gali noret? Nekaltas Gal kas yra kur isskaites, ka?
Jei ka, galesiu atgalios pasiulyt antra uzmerkta pries pora savaiciu kauliukaŠypsena
Arba viena is kisenes, katra vakar radau persimoneŠypsena Sian jei nepamirsiu irgi merksiu stiklinenŠypsena

Jei Mangas isleido daigeli,reikia iskelti i sviesa.Maniskis taip pat jaunas,dar tik su 4lapeliais.Jis kuo puikiausiai jauciasi ant palanges.Ant palanges patiesiau keliu sluoksniu audinio skiaute,kita tokia priremiau prie lango,kad augaleliui butu silciau.Kol kas jauciasi puikiai.

Na nezinau, greipfruktus is kauliuko auginu jau 17metu…

Mano mango daigelis numete visus lapus… or ir placialapis fikusas Robusta, visus lapus zemyn nuleido… itariu, kad nusalo…vyras neatsargiai isvedino kambari su visais augalais…ka daryt? kai[p juos atgaivint?

Mano avokado lapai irgi ruduoja. Arba nuo salcio, arba nuo dregmes Nustebęs Kas link avokadu, tai skaiciau, kad ziema jie kartais numeta lapus. Jeigu tai taikytina ir mangams, tai turetu orams susilus vel suzaliuoti Nekaltas