Augalėlis iš kauliuko

Mes dalinames kambari su didziuliu medziu, kuri patys issiauginom - avokada. Pries daaaug metu, brolis paeksperimentavo ir imerke avokado kaula i vandeni. Jis ten pradejo rodyt gyvybes zenklus, tai persodinom i vazona. Dabar, tikrai nemeluoju, uzima puse didziojo kambario Apakęs vis kerpam ir kerpam naujus stiebus, o jis vis auga ir auga Aš nekaltas gaila, kad musiskis PATINAS Cha cha (ta diagnozavo pazistamas, atvykes is Izraelio) ir vaisiu nesulauksim… Ne

Taigi ganietinai lengva isauginti augala ish kauliuko! Pas mane ganetinai gerai auga vasingtonija, citrina, apelsinas ir samadareja (palme) Liežuvis Beto neskubekit pirkti vaisius su seklom. Nes kai kurie neisaugs, turi but tam tikras laikotarpis, arba bus per daug salta! Bet kada galima nusipirkti ir isauginti tokius: avokados, cyfomandros, finiku, guavu, kokoso, mango, pasifloros ir citrusinius Mirkt

Issiauginti citrusinius tikrai paprasta. Va as jau turiu viena paskiepyta citrina. O dar visos palanges nustatytos su vazoneliais, kuriuose apelsinu daigai Cha cha Po metu skiepysiu ir juos Cha cha

Bet kiek girdejau visi tie is kauliuko nera ilgaamziai?

Na dabar citrina vazone auga (suvalgem citrina ir kauliuka i zeme), tik dabar truputi suvargo Ne . O sia vasara tai arbuzu "prisiauginom". Na silta buvo tai net prinoko. Lauke i zeme ikisom seklas ir pora virs 1kg. uzaugo Šypsena

o arbuzo seklas pirkai ar is arbuzo isemei?reiks ir man sia vasara pabandytiMirkt

Baisu tai pasvadykit PATELE salia i kita puse kambarioLiežuvis

gera info GeraiGeraiGerai

man ish avokado kauliuko tox medis uzaugo, kad jau lubas reikia kirsti Cha cha

Bet juk ju sekleles tokios mazytes… Reiks begt i parduotuve kiviu Juokiasi

Persikai laaaaaaabai letai auga ir laaabai retai isdygsta. Blogai jiems pas mus Juokiasi

Parshykit kas nors ka reikia padaryt su seklomis (pvz pushu ir ne tik), prish kishant jas i zeme.ta prasme ar jas reikia prish tai kur nors sudaigint (ir kaip tai daroma) ar galima ish karto grust i shlapia zeme ir tiketis, kad uzaugs???

knygoje skaičiau, kad spygliuočių sėklos priėš sėją stratifikuojamos, nlb žinau kas tai yra, bet kiek supratau tai riekia laikyti žemoje teigiamoje temp., nu taip įkišus į žemę man niekas neišdygo Liūdnas

a dar atrodo ten yra vyriškos ir moteriškos sėklos

nu būt gerAi jie kox biologas įvestų į tai daugiau aiškumo Cha cha

o kaip paskiepyt citrina?

as tai dabar daiginu graikiskus riesutusŠypsena

kad reikia "stratifikuoti" jau mumiss rashe, bet KA TAI REISHKIA??? Nekaltas

nu tą ir reiškia, kad laikai šaldytuve (nu aš įtariu kokį mėn), o po to kiši į žemę, stratifikavimas reikalingas tam, kad sėklas pažadint iš ramybės periodo. bet vistiek norėtusį išgirsti išsamų ats., įtariu ten gali būti kokių paslapčių Mirkt, kurios knygoje praslydo tarp eilučių
Liežuvis

http://geles.nkkm.lt/index.php?vaizdas=pat_info&pat_id=21&PHPS
ESSID=6541fbc861fdf6c1adef389a9d4cb492
Labai tikslu Mirkt

Spygliuočių sėklos stratifikuojamos apie tris mėn. Daugiau informacijos: http://www.anstasija.lt/forum/augalai

Apakęs O kaip tu tai darai?