Audi =]


Audi =]

Pzdc, aisku subtilus skonis Cha cha

priekis kudas o nuo vidurio po biski storejanti iki bbz kokios ribos Cha cha jei prieki ir sonus dadetu arba gala nuimtu gal ir nieko butu Šypsena

nacionaliniai tiuningavimo ypatumai Cha cha

Šypsena

Na, kiekvienas savaip grožį supranta Nekaltas

ukmergees tiurlingas

bbd, graziai cia yra, tik manau reiketu galyne buferi pamazint ir butu labai puiki audziuxa Gerai

o man visai nieko… Nekaltas

zaibis!;]

ukmergiskiai uzsedo ant sneu audi 80 ? tenais kiek pamenu dar audi 80 ryskia melyna yra

man tai zjb ta audine, bent jau daug graziau nei kokia bulka eiline, maciau ja istikro tai geriau atrodo nei nuotraukoj

viskas cia beveik normaliai, tik nereikia tu sparneliu ant buferio priekinio; juosta ant pr. lango galetu but juoda; ir lipdukai gal nekokie ant sono

Cia tipo kietas Bachuriukas Ugmergeje?

man priekines lempos patinka Gerai

f-1: tai matyt taip isheina… Nekaltas

Man tai labai grazi ŠypsenaO gal kas zinot kieno yra tokia Audi 80 senele kupe Vilniuj, tokia balta ant kapoto melynai kaskas priklijuota? Bl kai jin valyt noreciau daugiau info Šypsena

quattre: paziek keliom dienom atgal fotkes , buvau ydejes 200 tokia kaip amerikinis variantas lyg… nu paziek

su tokiom lempom tai tik mentus penėt

nu penet tai taip,bet atrodo graziai-as tik viduje remelius buvau nudazes,tai vaizdas pagareja…bet ne tas Nekaltas