Audi VS BMW


Audi VS BMW

Siulo keisti BMW 3litru 90metu Benzas i mano batona 89metu 2litrai benzas pas abi nera duju Šypsena

Man ir pamenu siule nekeiciau Cha cha

pas pazystama su dujom toks 3.0, nu na, jau taip nevaziuoja… gal ne visi Nekaltassiaip jei rinktis tai bmw mielesnis

man tai nei viena is ju nebus vazinejimum turiu as kita masina ir cia galvos skausmas,pardavimuj reik parduot arba audi,arba iskeitus bmw parduoti

sitas bmw sukra ratus 10 kartu geriau uz bulka pvz Šypsena ir siaip gerai suka Šypsena

dujos labai damusa variklius jei niekada ant benzo nera vazinejama

man idomu kuri ar greiciau parduociau ar bmw ar bulka ir ar kainos panasios Šypsena

bumeri jamk. bent smagiai pasivezinsi.

Rafinuotas nevazinejimuj sitas is vis Šypsena mano stovi aiksteliai ramiai,o cia bulka papigai gavau tai pardavimuj pasiemiau,bet geriau buciau nejemes nes nelabai ka suprantu Šypsena

apie dujas tai suvelei cia kazka…

pasilik bulka, diedukai is provincijos jas jama, jaunimelis irgi o bumeriuka su 3,0l agregatu sunkei kam prakisi Mirkt ir anu skarda netoke atspari kaip situ, nu daug niuansu seip bulka geriau perka vien zo Mirkt

prakapukass nu va zmogus kazka rimtai pasake Šypsena dekuj Šypsena su sventem tave Cha cha as pats su bmw vazineju tai nesiskundziu Šypsena esme kad bulku trys milijonai ir kazin ar lengva ja prastumti,o bmw mazumele Šypsena bet ju remonto kainos gal bijo Nekaltas nzn bet as laimingas savo bmw kitu Šypsena

ir ner tu bulku 3mln… cia anksciau buvo tep… dabar tai tikrai kokiu peugeot daugiau kieme uzmatysi nei tu bulku…

nu daugumą turbūt baidytų balta spalva ir trys.litrai. Manau, bulką tikrai lengviau prastumtum.

dauguma baido kad bmw tipo brangus remontas ir panasiai Mirkt esmeniskai tai man bulka su bmw lygint tai net geda Šypsena

Nu jei del pardavimo tai kazkaip rodos,kad bulkele greiciau parsiduotu…

tai pirkyt Cha cha

be tiuningo kaimiečiai bulkos nepirks Ne

BMW