audi 90 quatro geriausias patikimumo,sportiskumo, kainos rin

audi 90 quatro geriausias patikimumo,sportiskumo, kainos rin

spickas rašė:

greiciau cia niekam neidomu , nei suprato ka tu cia pritriedei…

vietoj nusisnekejimu geriau aiskiai butai parases.

turejau galvoje ne vazineti ( nors ir turiu geresni nei tavo ) o pavaziuoti ( pabandyti) geresni aparata ( toki kuri tu tik parodose uz grandiniu gali paziuret ir seile pavarvint)
taip kad gavniuk nuimk gazus
kaip matau tai pas tave gazas labai uzkeltas… Cha cha
pasikele erelis kad "pavaziuoti-pabandyti" (gal dar ir salone padrocint tau leistu?) GERESNI APARATA GALI! Cha cha
ot komiku yra… Cha cha
DIDIS SAUNUOLIS ESI kad turi geresni auto nei mano!!! tik idomu koki kibireli vairuoji, kad tox krutas???kaip matau tamsta zmones rusiuoji pagal tai, koki auto vairuoja. tai pasakyk kokiam auto savo intelekta priskiri? Cha cha
sekmes tau "pavaziuojant-pabandant" auto Cha cha

neskaityk tarp eiluciu o taip kaip yra parasyta!
pabandyt masinas galiu ne tik salone, bet ir ant gatves. savaitgaliais kartais tenka nugriebti zmonos valdiska lexus es300 1999 metu. draugas turi nauja 2002 altima ( pora menesiu kaip nusipirkes).kuri laika teko vazinet valdisku lincoln 2001 metu.
kazkada teko palauzyti nissan 300zx kuria galvojau pirkti(butai senesnis forumo dalyvis zinotai). na ir daug visokiu pigesniu auto…

pats turiu subaru legacy 95 metu

kurioj vietoj cia as lyginau zmones pagal turimas ar vairuojamas auto ??? niekad taip nedariau ir nesiruosiu daryt.
naujokas esi ir iskart issisokineji. vietoj to , kad normaliai pasakyt issip|sineji

2 zajoba

turbut vienintelis is visu diskusijos dalyviu nesupratai apie ka kalba… :smiley: uzuojauta :smiley:

o del pavezimo… tai esi krutas, kad gali vazinet su daug geresniu aparatu nei … :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: labai labai tau pavydziu Piktas :smiley:

siaip slykscios tos bulkos - nuvalkiotas reikalas. kas del greicio,tai pas mane pati masinoj spydikas yra iki 250 ir atremiu ji, bet puikiai zinau kad mano masinos max greitis 232km/h (ismatavo su kazkokia spec iranga).siaip prie didelio greicio visi automobiliai daro paklaida spidometre ir 99% rodo daugiau negu yra…

niu chebra vėl grybaujat…CRX, 200 SX…bla bla bla
o kad 90 quattro neblogas variantas …kodėl gi ne?? geras motorėlis trauks pakankamai kad ir drage, kol koks crx kasis vietoj 4x4 šoks į prieki kaip įspirta, bulkoj ir 4 žmonės važiuot noraliai gali (o crx??)
žiema, ar blogu keliu visur pravažiuosi, nebent sėsi konkrečiai ant dugno, kainos pamanomos, nebent galinė pakaba , dėžė ir dar kokios specifinės dalys bus problema

ash tajpogi japonkiu megejas, jos geresne akseleracija turi Šypsena, kuro mazhiau walgo ir aplamaj vokiechiai kibiru ir ‘pizhonishku’ mashinu gamintojei Cha chaCha chaCha chaCha chaCha cha, o draguj taj tik japonke patarchiau, pasaudine 90 2.3l arkliu kazhkur 145 sveria bb zhino kiek, visi puikiai zhino kad arkliu taj labaj mazhaj tokiam litraz*** ta wa Liežuvis

kaip ten kas man tikrai neidomu bo tikrai nemegstu audi, esu uzgimes japonu gerbejas, bet jis mane pati praveze i vilniu ant 240km/h , tai sita galiu fakta konstatuoti o ar ten gali ar negali man visiskai px .Cha chaCha chaCha cha

Sutinku su tavim. Kiek girdejau: grazi, dinamiska, komfortabili… bet didziause beda PAKABA. Ji beveik ekskliuzyvine. beveik niekas netinka nuo 80 ar 90…bichas ish EVA AUTO kazkada sake: "Neduok dieve toki daikta sau…"

Juozas rašė:

linas rašė:

turiu omeny 91-93 modeli,ka apie ji manote kokios kainos, specifines problemos, kiek turiu informacijos tai per daug trukumu nepastebejau

Nu kiek aš turiu informacijos, tai pas jas žiauriai bira pakaba. O dar yra prie razdatkės tokie riebokšliai kurie būna tik Eva auto ir dar, kad juos pakeisti reikia turėti spec raktus, nes kitaip neprieisi nuimti tam tikrų dalių.

Šiaip tai jau tikrai ne pats geriausias pasirinkimas. Tiek, kad graži mašina.

J.

linas rašė:

turiu omeny 91-93 modeli,ka apie ji manote kokios kainos, specifines problemos, kiek turiu informacijos tai per daug trukumu nepastebejau

Nu kiek aš turiu informacijos, tai pas jas žiauriai bira pakaba. O dar yra prie razdatkės tokie riebokšliai kurie būna tik Eva auto ir dar, kad juos pakeisti reikia turėti spec raktus, nes kitaip neprieisi nuimti tam tikrų dalių.

Šiaip tai jau tikrai ne pats geriausias pasirinkimas. Tiek, kad graži mašina.

J.

Ash sutinku,nes pats planuoju imti OOOO 90 Coupe kokiu 92-93m.Bandysiu ieshkot V6 2.6-2.8 varikliuku,bet quattro tai nelabai noriu,kazhkep netraukia.Bet man ju dizainas patinka,varikliai geri,ir kaina normali,explotacija nebrangi.

Nu zhinok pachiam teko shalia sedeti,kai draugelis su 2.0 DOCH 16V su 4 passengeriais vazhiavo 230km/h,tai ishmetus keleivius,ivertinant tai,kad uzhdeti 16’ ratai…

Ogi visi patenkinti… Mirkt

Nu Dallužė atrodo patenkinta Gerai

jooo, pats Gerai meetas kiek teko buti Šypsena

faina, kad vilnieciai uzgriuvo, ciupa ciupsais apdalino Cha cha

O kas mums, mes irgi pakalusios!

Cha cha