Au-Pair programa [Istorijos, patarimai, skelbimai del Au-Pair darbo..]

[quote]man, pvz, surado seima per 1.5 savaites nuo dokumentu pridavimo bet neatrodo labai super… siaip kaip vertinate tokius santykius- kai as jiems parasau, jie ir man paraso (tiksliau paskambina), kiekviena syki atsipraso, kad neturi laiko…na zodziu, kol as tyliu, tai ir jie tyli…idomu, ka manote apie tokius santykius? man tai kazko visai nebesinori ten vaziuot…kita vertus- gal jie is tiesu labai uzsieme (verslininkai sake)?..
[/quote]

Nesupratau kokiu santykiu tu nori? Juk jie darbdaviai, ne draugai. Jei dave darba, reiskia kad jiems tinki, tai jiems klausimu daugiau nekyla.

Nezinau i kuria sali tu vaziuoji, bet kas liecia uzimtuma UK, tai dauguma dirbanciu full time yra labai uzsieme, ir bendravimui su aur pair laiko tikrai neturi. Tai to per daug nesitikek, nes jei jie turetu laiko tai au pair nesamdytu!

Bet idomumo delei, kiek tau jie mokes?

Nesupratau kokiu santykiu tu nori? Juk jie darbdaviai, ne draugai. Jei dave darba, reiskia kad jiems tinki, tai jiems klausimu daugiau nekyla.

Nezinau i kuria sali tu vaziuoji, bet kas liecia uzimtuma UK, tai dauguma dirbanciu full time yra labai uzsieme, ir bendravimui su aur pair laiko tikrai neturi. Tai to per daug nesitikek, nes jei jie turetu laiko tai au pair nesamdytu!

Bet idomumo delei, kiek tau jie mokes?

[/quote]

Sveikos.
na stai.ir as buvau au pair pernai.teko dirbti 2 seimose.Vaziavau ne per agentura,taciau bent jau Danijoje per agenturas idarbintu au pair konflikto atveju niekas neskuba gelbeti.visad buna seimos teisios,o tuomet ,vaikel,labai jau sunku savo tiesa irodyt…be to agenturos nesivargina ieskoti kitos seimos ir teko sutikti paneliu kurios tiesiog pagalbos prasesi pas eilinius danus,kai kurie padejo ,kai kurie ne.
daug ka lemia ir sekme,manau.
is tiesu,atsikandau as tos au pair duonos ir nors mano atsiminimai nera blogi,taciau daugiau nebenoriu lenkti nugaros tiems,kurie tiesiog to taip neivertina,kaip turetu.jiems tai yra norma ir viskas.
man pikciausia buvo tai kad kiekviename zingsnyje tave bando kazkaip isnaudoti,kazkiek pinigo nusukti,bet jei gerai zinai istatymus,kontrakta ir tt tuomet esi daugiau maziau apsaugotas ir taves ima prisibijoti.na bent jau tiekis mano asmenines patirties.
nors sakoma “nespjauk i sulini” bet gyvenime nenoreciau dirbt au pair.atsikandau.
dabar griztu i Danija jau kaip studente.ten tikriausiai ir visam pasiliksiu…
sekmes ir jums! nepasiduokit!
1 praktinis patarimas-jei esate seimoje ilgam eikite i kalbu mokykla ir butinai ismokit tos salies kalba.Labai pravers ateityje!Taip

[quote]
finikiete rašė:

gali but, kad uzsieme, jei jau verslininkai, bet man kazkaip ka as zinau… teks pasitiket jais ir tiketis, kad taves neapkraus darbais ir nedarysi to, kas nepriklauso, jei jau laabai jie uzsieme… Nekaltas
sekmes Gėlė

ir as turbut nebebusiu au-pair niekad, bet kol kas nesisnkundziu- gyvenu kaip seimos nare, o vat siandien apsirgau, tai paskambinau sahir (vaiku mamai) ir pasakiau,kad blogai jauciuos, ji grizo is darbo, dave vaistu ir pasiemusi vaikus leido man pailset. zodziu, visais atvejais galiu kalbetis, klaust ko nesuprantu, prasyt ko reikia. zodziu, buvo iskilus problema, kad daug susimoku uz anglu k pamokas koledze tai atrodo dirbsiu siek tiek daugiau namie, bet ir mokes daugiau Taip
budamos au-pair’em merginos is tikruju manau pasidaro pradzia toj saly ir pvz kaip ir tu -paskui lieka gyvent Mirkt bent jau mano planuose jau atsiranda toks dalykas, kaip pasilikt UK keliem metam Mirkt ir studijuot cia arba susirast gerai apmokama darba Šypsena

i prancuzija nuo birzelio vidurioŠypsena

Nesupratau kokiu santykiu tu nori? Juk jie darbdaviai, ne draugai. Jei dave darba, reiskia kad jiems tinki, tai jiems klausimu daugiau nekyla.

Nezinau i kuria sali tu vaziuoji, bet kas liecia uzimtuma UK, tai dauguma dirbanciu full time yra labai uzsieme, ir bendravimui su aur pair laiko tikrai neturi. Tai to per daug nesitikek, nes jei jie turetu laiko tai au pair nesamdytu!

Bet idomumo delei, kiek tau jie mokes?

[/quote]

na tokiu santykiu, kurie afisuojami reklaminiame lakstuke agenturos- busite kaip seimos nares- as tikai nesitikiuŠypsena bet nors siokio tokio demesio, visgi man ne iki kauno nuvaziuotiŠypsena mokes mazai, kaip ir visose au pair programoje- 80 eu per savaite kisenpinigiu (cia fr). siaip kiskio asaros, bet as vaziuoju ne del pinigu,o del kalbosŠypsena

As irgi Labas I kuria Prancuzijos dali?

[quote]
finikiete rašė:

[quote]

o tu ir nelabai gali suprast nieko bendraujant per atstuma Nekaltas bet tikiuos viskas bus gerai Mirkt as tai esu kaip seimos nare Šypsena

man surado seima per koki menesi… ir uz savaites isvaziuoju, irgi i Anglija Šypsena galim susitikt tenai Cha chaCha cha

As irgi Labas I kuria Prancuzijos dali?

[/quote]

i langedokaŠypsena o tuMirkt? taip faina butu kad ne viena ten buciauŠypsenanetoli beziers asŠypsena

As irgi pagalvojau, kad l. smagu butu, kad kokia lietuvaite netoli butu Šypsena Reiks pasiziureti, kiek toli mes viena nuo kitos busim. As vaziuoju birzelio pabaigoj i Loctudy (Bretaneje).

as velse Labas

poryt isskrendu i OksfordaLabas bijauPavargęs
Cha chaGėlė

nebijok Mirkt
as uz penkiu dienu isskrendu i londona Tūsas Pavargęs Cha cha Nustebęs (mazdaug tokios emocijos visa savaite…)

sekmes Labas Apkabinimas

Laimingas aciu Gėlė

sveikinu. Oxford’as ne taip toli kaip London’as nuo manes. gyvenu mazame miestelyje, netoli Stratford on Avon - Sekspyro gimtine. gal susikontaktinam?
seima puiki. nesigailiu juos pasirinkusi. tik va veiklos truputi truksta, nes kaip minejau miestelis turbut kaimeliu turetu vadintis Šypsena

gal kas nors netoli Birmingham’o gyvena arba jame?

am… as gyvenu Henley… pasiteiravau kiek kainuoja iki taves tai sake 24 svarai pirmyn atgalLaimingas arciau i londona pasirodoNekaltas bet bent susirasyti butinai galim, o jei kas tai paaukosim tu svaru Cha cha

Henley? kazkur prie Oxford? reikes zemelapyje patyrineti Šypsena
as tai su mielu noru atkeliauciau iki Oxford - kuo daugiau pamatysiu ir aplankysiu - tuo smagiau bus ir daugiau prisiminimu Šypsena
patarciau atvaziuoti i Stratford on Avon, nes tai Sekspyro gimtine. cia keli muziejai [tiksliau namai, kuriuose gyveno Sekspyras, jo dukra, anuke, zmonos gimtine…], Sekspyro teatras, upe ir panasus bla bla Šypsena
nuo liepos 1d. su seima vaziuojam i anglijos pietus dviems savaitems. si karta tempiames karavana, kuriame beje ir gyvensim Šypsena tikiuosi bus smagu

as uz poros savaiciu gaunu atostogas ir vaziuosiu i siaurine anglija pas drauga, nes seimai pakeliui (jie vyksta atostogauti i skotija)Cha cha laukiu nesulaukiuLaimingas galbut liepos menesi susimatytumem ar siaip kokiam savaitgaliui i londona nulektumem?Laimingas