Au-Pair programa [Istorijos, patarimai, skelbimai del Au-Pair darbo..]

mano mama nunere didziule balta (ir labai grazia Niam niam) servetele, bet nelabai ji juos sudomino… Nekaltas zodziu, neleisk daug pinigu dovanom, nes jie ju nevertinaNeCha cha

Gal kas galit parasyti http://www adresu kur yra skelbimu kad iesko aukles ir pan ? Nekaltas labai jaw noreciau kurnors islekti …

o jei musu agenturoms klaipedoje nusisvilpt, kad merginos nori dirbti?Nekaltas ir darba pasiulo maximum 3-5 merginom per visas agenturas?Nekaltas ir ka tada? sedeti visa vasara namie ar dirbti ledu pardaveja kokiam uzkampy?Pavargęs

Su situ nesutinku, nes seimininke niekaip negalejo atsidziaugti staltiese, kuri "sugeria" visus pritaskymus ir visa savaite atrodo kaip svari. Jai tai labai aktualu buvo, nes buvo 3 mazi vaikai (S) O seimininkas tai po cierkele visus vaisindavo lietuvisku midum. Butelis iki siol tuscias garbingoj vietoj stovi su kitom dekoracijom.

Mmm… maniskiai pasidejo ta servetele prie kt saliu suvenyru (jie keliaujantys zmogeliai) ir siaip jau nepasakyciau kad nerta servetele Blogai Piktas o cia su meno mylejimu niekas reiskmes neturi- tu tiesiog atvaziuoji i seima ir atvezi kazka, kas tavo salyje YRA, o pas mus tikrai ne pas viena atrasi nertu serveteliu.

Na as ne au-pair,bet noreciau jusu patarimo.
Susiradau aukle-namu seimininke is Lt.Neieskojau per au-pair programa,nes norejau vyresnes.Be to noriu,kad ir namus tvarkytu.Tikrai nebus verge ir viena diena per savaite laisva tikrai duosiu.Bet va dabar derames del kainos.Kiek vidutiniskai uzdirba au-pair merginos?Kiek galima pasiulyt tokiai auklei-namu seimininkei(namai nera dideli,o be to kai kuriuos darbus as ir pati pasidarysiu,neuzkrausiu tokiu,kaip maisto gaminimas ar skalbimas,tereiks dulkes nuvalyt,grindis isplaut,surinkt mazosios ismetytus zaislus)Gaunasi taip,lyg ir pagal au-pair programa,vaiko prieziura ir smulkus namu ruosos darbai Cha cha
Parasykit,kaip tureciau elgtiskad nebuciau bloga seimininke Cha cha

idomu Šypsena o kurioj saly randates? Nekaltas

as, pvz, kita menesi skrisiu i londna dirbt au-pair. pgl viska, tureciau gaut apie 60 svaru i savaite. musu mastais, tai gan daug. ju - kopeikos…

o kad nebuti bloga seiminike…Cha cha atvirumo siokio tokio reiketu, manau Šypsena ir uztikrint, kad jei kils kokiu neaiskumu/problemu, visada galima kreiptis i jus Šypsena bent jau as to tikeciaus is savo busimu seimininku Šypsena

as gaunu £50 i savaite, papildo mob sask £10, leidzia naudotis internetu ir 45min per savaite skambint namo, ty i Lietuva. is tikruju tai manau reiketu elgtis kaip su seimos nare, ty kaip su sese, nes nemanau kad au-pair’es vaziuoja pinigu uzsidirbt, nes nelabai imanoma gaunant centus susitaupyt kalnus… Nekaltas paprasciausiai- reiketu pamastyt apie tos merginos (jei vyresne tai moters) patogu gyvenima ir tiek Mirkt

as gaunu £50 i savaite

[/quote]

o kai prancuzijoje 80 eu i savaite- chia daug ar mazaiŠypsena?

o kai prancuzijoje 80 eu i savaite- chia daug ar mazaiŠypsena?

[/quote]

man tai nelabai daug atrodo (gaunu tiek pat- £50) bet man uztenka Taip

idomu, gal kuri dirbat prancuzijoje, langedoke? vasarai ten vaziuosiu, tai nesinori buti visai vienaiMirkt

visos, kurios norit isvaziuot dirbt au pair, uzpildykit labai paprasta anketa http://www.greataupair.com puslapyje ir nereiks jum jokiom firmom pinigu kist. tikrai labai daug seimu atsilieps. as radau savaja vos per savaiteMirkt

taip… merginos profailas ypac pasitikejima keliantisNekaltas

As tai manau apie Au pair neblogai bet as i uzsieni vaziuoju tik gerai praleist laika ir Kietas

Turiu tau klausima: ar tu tik uzsiregistravai, ar ir isigyjai ta Memebership uz $? Buciau dekinga, jei galetum atsakyti Gėlė

aš irgi važiuoju. Į Angliją (liepą). Bet norėčiau paklaust tų, kas važiavo per agentūras: po kiek laiko, kai padavėt dokumentus, jums buvo surasta šeima? Aš jau apie 1,5 mėn laukiu e-mailo, bet dar negavau…

as laukiau 7men Pavargęs bet as turejau tokiu reikalavimu, kad galeciau naudotis internetu, is ju tel paskambint namo ir kad seima gyventu mieste. manau kad dar + prisideda tai, kad tu norinciu nemazai, o seimu turbut ner jau taip daug UK kurios nori au-pair’es Nekaltas

del greataupair: as tik uzsiregistravau. pinigus reikia moket jei pati nori seimu duomenis gaut, ir pati rasyt e-meilus ir siulytis. o jei ne, jie patys tau parasys. jei gali laukt koki menesi, tikrai ka nors rasi. nu, man gal pasiseke, nes tikrai atsiliepe labai greitai ir labai daug.
vienuzodziu, nera ko prarast. uzpildyt anketa, juk nesunkuMirkt

man, pvz, surado seima per 1.5 savaites nuo dokumentu pridavimoŠypsena bet neatrodo labai super… siaip kaip vertinate tokius santykius- kai as jiems parasau, jie ir man paraso (tiksliau paskambina), kiekviena syki atsipraso, kad neturi laiko…na zodziu, kol as tyliu, tai ir jie tyli…idomu, ka manote apie tokius santykius? man tai kazko visai nebesinori ten vaziuot…kita vertus- gal jie is tiesu labai uzsieme (verslininkai sake)?..

O i kokia sali ir nuo kada vaziuoji?