atvežė...


atvežė…

…žaislų į smėlio dėžę Gerai

sunku net ir susapnuot kiek tokia technika kainuoja Apsvaigęs

Kasko trugsta is priekio

Man’as Girtas

atveze is paskos ko truko Cha cha

nieko, sekantis bus JD, bo su claas servizu Kesko prastai sekasi. Likes tik vienas zmogus kuris kazka supranta. Mirkt

taisosi jau Mirkt

bet speju be ES Pinigai tai dauguma ukininku dar su tais senais raudonais kombainais kultu Nekaltas

sitas kolkas be ES, jei duos es, ko neimt Gerai

pirko ir pirks tie ukininkai. Geriau man leis uždirbti ir turės technikos kieme, nei valdžiai mokės 15% pelno mokesty Cha cha

JD tai kosmonautai

{eMPy} kiek zemes kankinat?

RTFM kuria prasme?

kesko meistrai tai Ufff perkinsas pradėjo negražiai dirbti, pora mėnesiu kesko nagrinėjo, pasakė visiems purkštukams *skylė*, perkinsu servizas atmovė, sako jum agentai technikine atlikdami vožtuveliu blogai sureguliavo, purkštukams ok Gerai ir šiaip jau teke bendraut su puse meistru, koks rimtesnis gedimais su kompais, kasdien vis kitas šarlatanas važiuoja, o naudos nulis Ufff

JD kaunieciai (koks ten kaunas bendriau) cia man buvo toki suda uzmale kad jolki palki…

nerijus ka ir sakiau, kesko yra vienas zmogus kuris apie kombainus raukia. Visi kiti mokosi. Todel Kauno, Kėdainiu ukininkai noromis, nenoromis vel atsisuko i JD. Tik del serviso. P.S. RTFM faktais

nerasysiu as S/N, bet nusvylau. Cia buvo 2006m, gal tu tuomet ten ir nedirbai (nes kaip suprantu dirbi JD). Viska sukramciau…

Dirbau as seniau JD, dabar dirbu kitur MirktTik jei kazka juodini reikia pasakyti dėl ko.

nei as juodinu nei as ka. Man nepatiko ir viskas.