Atspėkit kas čia?


Atspėkit kas čia?

Labai skanu! Niam niam Man rodos zemaitijoj rasalu vadinama… Nekaltas O siaip cia zuvyte, actas+aliejus, svogunai. Salta sriuba tokia. Laaabai skanu su karstom bulvem Niam niam

Zuviene bet kokiam pavidale yra geris. Apkabinimas Niam niam

cibulynė. rasalynė yra su burokėlių rasalu daroma Mirkt

taip ir pagal mane cibulynė Cha cha

Bet kokiu atveju tai atrodo kraupiai Piktas

Matai ka zmones is biednumo valgo.

man tai cia kazkoks marinatas Nekaltas

lasiaku nepagaileta

A tai cia ne zuviene? Pavargęs Baisus Kas dar do cibuliene… Blia reiks ateity skaityt aprasymus, o ne vien foto vadovautis. Juokiasi

Buljonas su krapais ir svogunais :wink:

Ir dar actu ir aliejum… joooo…

Kažkaip nelabai kaip atrodo skaniai.

Pernai pirmą kartą teko ragauti tikrą cibulynę.Man patiko GeraiIr visai tai ne biednumo rodiklis.Tai senos tradicijos,ir puiku,kad tradicijos nemiršta Gerai

deginta silke, vanduo, actas, svogunai, krapai, pipirai ir druska Šypsenajokių lašiakų ir aliejaus Šypsena valgoma su karšta bulve, virta su lupena, Pageidaujama mirkant į spirgynę (he, maltos skrudintos kanapių sėklos su druska ir pipirais. beje begėdiškai skanu. kanapių sėklų yra ekologiškose parduotuvėse, o jei jų negaunat, galima panašų variantą išgaut skrudinant bei malant linų sėmenis)

gerasdvirtais, žmonės iš biednumo tarkuotas bulves į žarnas sumislyjo kimšt. taip kad vargas/nevargas, bet toks jau kulinarinis paveldas. Šypsena

Kas tai yra ‘deginta silke’? O kanapiu seklos ir lapai- labai geras prieskonis.

Taip atspėjote tai žemaitiška cibulynė. Kepta silkutė, svogūniukai, vanduo, actas, pipiriukai, druskytė, krapiukai ir karštos, garuojančios su lupenom bulvikės. Patikėkit paprasta, bet laaabai skanu. Niam niam

o galetum gal placiau ten parasyti recepta? as labai noreciau kada nors pasigaminti toki patiekala Šypsena

Aš perku didelę, riebią iš turgaus silkę su galva, išdarinėju, padarau filė ir kepu keptuvėje, o po to supjaustau gabaliukais ir ataušinu. Iš anksto užsivirinu vandenį, kad atauštų. Tokio dydžio silkei reikia 2l. vandens, didelio svogūno, actą pilu iš akies pagal skonį na aš pilu daugiau,nes mėgstu aštriau čia jau kas kaip mėgsta aštriau ar švelniau, įberiu maltų pipirų, druskos ir viskas. Krapiukai ir sogūnlaiškiai papuošimui. Skaniausia kai pastovi ir būna šalta. Kai pasidarysi parašyk kaip gavosi ar patiko ??? Butelis Šypsena